Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Поставка за чаши - Октавия 1


Parkinson

Recommended Posts

Здравейте колеги, да ви споделя набързо моето решение за поставка за чаши в Октавията. Поръчах от ebay тази универсална поставка за чаши.Днес пристигна и веднага се заех с монтажа.Оказа се, че скоростния лост ще пречи при отворено положение, за това свалих плеъра долу, а горе оставих поставката:

11421857633_1181d52de4_c.jpg

11421719884_cc9469d080_c.jpg
Естествено поставката е китайска и размерите й не са верни, нищо че се води 1 DIN стандарт.За по стабилно захващане към таблото използвах шейна от касетофон.Като я сложих се оказа, че шейната се вижда много грозно и за да я скрия използвах лайсна от един стар касетофон.Ето крайния резултат:

11421696735_56c5ff649f_c.jpg

11421698435_efe7729d91_c.jpg
11421718526_5a191b7b13_c.jpg
 
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Браво за решението да имаш поставка за чаши ,красива е но не и удобна .

Когато имаш чаша в поставката как ще боравиш с CD ? и ако се излее течност от чашата отиде CD то .

Би трябвало поставката да е под уреди те и електрониката при положение че нещо се олее и може да даде на късо а после да береш ядове.

Иначе и на мен поставката много ми харесва  :doubleup:  .

Поздрави

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няма друг вариант, пък и ми е по-важно да имам в  движение достъп до врътките на парното отколкото музиката.На Голф 4 поставката също е над стереото и не съм успявал да улея нещо до сега.Пък и да залея плеъра не е проблем, намират ми се още 3-4 налични...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поставка за чаша О1 имат оригинално около ръчната спирачка.Вярно,само една на брой е,но се отваря автоматично с натискане и е много по-стилна.Иначе и твоя вариант не е лош - важното е на теб да ти е удобно :PDT_Armataz_07: 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

понеже и моята каляска няма оригинална (а и нямах възможност да добавя, като я заръчвах), монтирах поставка от BMW (мисля, че се монтира в 1-ва и 3-та серия). е, не стои като в беемве, но поне е удобна и не пречи на никого. може да се демонтира при нужда.

postavka.jpgpostavka2.jpg

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно...
  • 1 година по-късно...
  • 11 месеци по-късно...

Parkinson, on 17 Dec 2013 - 7:20 PM, said:

 
Естествено поставката е китайска и размерите й не са верни, нищо че се води 1 DIN стандарт.За по стабилно захващане към таблото използвах шейна от касетофон.Като я сложих се оказа, че шейната се вижда много грозно и за да я скрия използвах лайсна от един стар касетофон.

 

Здравей колега, аз също се колебая за тази стойка за чаши дали си струва. Какво точно е шейната за касетофон и лайсната които си ползвал, мога ли да си намеря такива отделно? Интересно ми е също, две години по късно здрава ли е още тази стойка? При мен също ще се наложи да преместя и касетофон-а на долния дин, голяма играчка ли е цялата процедура?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Лайсната е то JVC, такава имах под ръка, шейната нямям идея каква е, но е стандартна за касетофон.И да, здрава е все още стойката.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Лайсната е то JVC, такава имах под ръка, шейната нямям идея каква е, но е стандартна за касетофон.И да, здрава е все още стойката.

 

Здрасти, влимайки това за 15лв, ще свърши ли работа да се ползва шейната и лайсната според теб?

Редактирано от velizarsv
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.