Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

останали нови и втора употреба части за 120 Л


bam_bam_dido

Recommended Posts

Здравейте колеги,

след раздялата с белия лебед останаха някой неща които продавам пакетно за 300 лева. Повечето части са неупотребявани. За тези които са ползвани съм отбелязал. за запитвания тук или ако се търси единична част-на следния мейл: bam_bam_dido@abv.bg. Колата я дадох на "Цветметал"-база Илиянци. Давам инфото защото мотора на колата макар да е седяла 2 години е на не повече от 3000-4000 хиляди след ремонт при Симо (до зоопарка): сегменти, ризи, шлайф глава, и някой може да си го хареса оттам. Ауспуха също е на практика нов. а на самата кола таблото с уредите си беше ок включително дневния километраж - таблото съм го взел от maxperm навремето

ето и частите (снимки ще пращам само по запитване на мейл, че нещо съм забравил как се качваха тук):

 

регулатор напрежение-1бр.

болтове за предни носачи-комплект

лагери колела задни

конусни лагери (32206 мисля е обозначението-при запитване ще проверя на самите лагери, че са прибрани на не много лесно място :-) )

болтове обезвъздушителни спирачки-2 бр.

датчик масло

аксиален лагер- честно казано не съм сигурен нов ли или не - ако някой се интересува ще го снимам отблизо, а ако е от София може и на място да го види)

дистрибуторна капачка

витло водна помпа

палец-ползван, но мисля че е ок

чукчета - 3бр.

спирачен маркуч-1бр.

ремъчна шайба двигател (още е с парафина)

шенкели-2бр.

задни спирачки (челюсти с феродо)

предни амортисьори

феродов диск съединител-чешки

горивна помпа-ползвана (ползвал е предишния собственик-от него знам че капе от лостчето за ръчно подкачване)

ремъчни шайби водна помпа- 2 бр.

венец маховик

капачки на предни мигачи-оранжеви

десен стоп - оранжев

таблото с уредите (ползвано-не работи дневния километраж, няма оборотомер)

стартер

ремъчна шайба алтернатор

въздушен филтър

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 седмици по-късно...
  • 1 месец по-късно...

СПИСЪКЪТ Е АКТУАЛИЗИРАН

регулатор напрежение-1бр.= 3,00 лв

дистрибуторна капачка = 2 лв

феродов диск съединител-чешки = 10 лв

предни мигачи-оранжеви = 10 лв

таблото с уредите (ползвано-не работи дневния километраж, няма оборотомер) = 5 лв

стартер-ползван с включвател нов = 10 лв

 

Снимки

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

СПИСЪКЪТ Е АКТУАЛИЗИРАН

регулатор напрежение-1бр.= подарява се или изхвърлям след 2 дни

дистрибуторна капачка = подарява се или изхвърлям след 2 дни

феродов диск съединител-чехословашки = 10 лв

капачки предни мигачи-оранжеви = 5 лв

таблото с уредите (ползвано-не работи дневния километраж, няма оборотомер) = подарява се или изхвърлям след 2 дни

стартер-ползван с включвател нов = 5 лв

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

СПИСЪКЪТ Е АКТУАЛИЗИРАН

регулатор напрежение-1бр.= подарява се или изхвърлям след 2 дни

дистрибуторна капачка = подарява се или изхвърлям след 2 дни

феродов диск съединител-чехословашки = 10 лв

капачки предни мигачи-оранжеви = 5 лв

таблото с уредите (ползвано-не работи дневния километраж, няма оборотомер) = подарява се или изхвърлям след 2 дни

стартер-ползван с включвател нов = 5 лв

всичко иде на боклука-може да заключим темата.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.