Jump to content

>skoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Новини от гаража на Шкода 120 L 1981г


viv78

Recommended Posts

Ремонтът напредва :) Днес си взех скоростната кутия от майстор Симо,той ми смени и лагерите на полуваловете :)А току що завърши качването на скоростната кутия и двигателя на автомобила...набързо монтирах и полуваловете :) Тези дни като имам време остава да събера и другите неща..и до няколко дни ще е в движение..нямам търпения да пробвам ревизираната скоростна кутия....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 64
  • Период
  • Последен отговор

Най-много писали в темата

  • viv78

    31

  • SKODA 105 RS

    8

  • Skoda 130LR/h

    5

  • skodko

    4

Най-много писали в темата

А каза ли нещо друго за кутията? С какво масло мислиш да караш?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Последната скоростна кутия която купих ,майстора каза че е перфектна..а за маслото ..забравих да питам...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Такаааа..нещата започват да се подреждат,днес шкодата излезна от гаража,тествах я на 1-ва,2-ра и задна.Стори ми се че по добре тръгва..някак си по динамично а и задна влиза с едно  като"щрак"..няколко пъти я подкарах на зад не изключи..но трябва да я тествам на стръмен терен тези дни като имам повечко време :)Сложих и нови лентови гумички между полувала и носача и сега стойката и е още по добра :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това са добри новини! Какво реши за маслото?! :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Летото си бях купил...не се сещам за цифрите..диференциално,гъсто..и го сложих него....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Така,днес имах време да тествам шкодата :)Изкачвах стръмен терен ...спирах по средата и тръгвах,и чудо :) задна не изключва :) !!!Тествах я и на 4-та... и предишния шум който го имах около 60-70 км/ч. е изчезнал :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Така,днес имах време да тествам шкодата :)Изкачвах стръмен терен ...спирах по средата и тръгвах,и чудо :) задна не изключва :) !!!Тествах я и на 4-та... и предишния шум който го имах около 60-70 км/ч. е изчезнал :)

         :eusa_clap: Браво, дано всичко е о.к. със скоростите /а и всичко друго/, беше много тъжно, да гледаме как се мъчи "жълтото пате" на поляната на Витоша, а така добре изглежда и й /сори, ама няма "и" с ударение/ "мърка" двигателя... Живот и здраве, на следващата среща ще се видим.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря ! За съжаление ще се видим ..живот и здраве до-година..като времето стане по хубаво,не ми се изкарва по студеното и влажно време Шкодилака :( А и тепърва ми предстои работа по предния мост...там още нищо не съм пипал :(.До тогава ще наблюдавам срещите от тук..за съжаление :(

Редактирано от viv78
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Живи и здрави! Стегни я и на лятната среща, ако е рекъл господ ще се видим!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

бравос! Лошото е, че УКВ-то е на източния стандарт и няма да хване нищо. Евентуално "Хоризонт" и "Хр. Ботев" на Ср.Вълни.

Ако още имат излъчване там.

Все пак е аксесоар от време оно ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да,такава ми е идеята,всичко да си е от време оно :)).Хвана две радиостанции,едната беше радио Фокус...а другата не разбрах..все говореха..

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.