Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

H7 крушки Osram Night Breaker Plus


Recommended Posts

Извинявам се за двойния пост, но съм длъжен да добавя, че след един час каране тази вечер не виждам разлика в осветеността между едногодишния Найтбрейкър и тези крушки.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 89
  • Период
  • Последен отговор

Най-много писали в темата

  • stivi797

    9

  • PRR

    8

  • gogata

    7

  • JIJOMAMA

    6

Най-много писали в темата

Извинявам се за двойния пост, но съм длъжен да добавя, че след един час каране тази вечер не виждам разлика в осветеността между едногодишния Найтбрейкър и тези крушки.

Разликата е между нов найтбрейкър и стар е голяма. Този както го описваш е бил в края на жизнения си цикъл.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз пък на моите 2 годинни вече им се моля да изгорят, ама не. Искам да мина на интенс. Едната дори да изгори, че не ми се свалят, като грехота го чувствам :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно...

След 2 години, единият ми найтбрейкър умря и се каня на кул блу интенс. От къде пазарувате крушки Осрам? Някой има ли впечатления от разликите в двата модела?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз си купих моите от едно магазинче близо до метростанция Г.М.Димитров , тръгва се посока хотел Вега по Г.М.'то след спирката има автомивка и веднага след нея пряка ( в дясно естествено )в блока който е отдясно в пряката е магазина . Но дали има модела който Ви трябва колега немога да кажа !

Поздрави !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Да, колегата PRR беше изпробвал подобни на мотора си и казваше, че имат “стробо“ ефект / мъждукат и още неща имаше, които мен ме отказаха...

 

Има някъде из форума тема, но сега не мога да я търся от телефона...

Редактирано от shaft
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето една статия, която освен интересна, може и да е полезна на някого от четящите тук http://www.retropcmania.com/2016/10/halogen-xenon.html :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

След 2 години, единият ми найтбрейкър умря и се каня на кул блу интенс. От къде пазарувате крушки Осрам? Някой има ли впечатления от разликите в двата модела?

http://led-bg.com/bg/products/ksenonovi-avtokrushki-osram-xenarc

Разликата е минимална, ценово към 20 лв.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

http://led-bg.com/bg/products/ksenonovi-avtokrushki-osram-xenarc

Разликата е минимална, ценово към 20 лв.

A има ли нужда от някакви добълнителни накрайници или ги слагам на мястото на стандартните?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 седмици по-късно...

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.