Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Fabia 1.9TDI от 5 на 6 скорости


Skoda_Estelle

Recommended Posts

Тъй като реших че може да се нарече тунинг, нещото което ми се върти в главата да направя, ще задам въпроса си и в този раздел:
http://skodaclub-bg.org/forum/index.php?/topic/46705-%D1%82%D1%80%D0%B0%D0%BD%D1%81%D0%BF%D0%BB%D0%B0%D0%BD%D1%82%D0%B0%D1%86%D0%B8%D1%8F-%D0%BD%D0%B0-%D1%81%D0%BA-%D0%BA%D1%83%D1%82%D0%B8%D1%8F-%D0%BE%D1%82-5-%D0%BD%D0%B0-6-%D1%81%D1%82%D0%B5%D0%BF%D0%B5%D0%BD%D0%BD%D0%B0/

 

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има 6 степенни от Голф 5 105 коня,които са малките 6-степенни-При тях 6-та със 100км. е с 1900об.Те са с малкия съединител 288мм.Има и още по-къси 6-степенни от Тоаран примерно 105 коня.Другите 6 степенни са 3 вида съответно от 130-Фабия-която е по-къса от -140 и 170 коня-1800об. със 100.На 170 е най-дълга.Те вече са с големите карета и големия съединител 340мм.

Не ми се търси сега в етката по-номер каква е тази кутия за която говориш,за това кажи от каква кола е и ще ти кажа какво и как.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз се ориентирах. От Seat Ibiza 6l 1.9tdi 131к.с. е кутията, т.е по-късата.

Замислям се обаче дали като ще се набиват пари, няма да е по-добре да търся кутия от 140-170коня.

Благодарности, Сами, за разяснението.

А освен кутията, какво дrуго би ми било необходимо покрай нея? Разбрах, ако е по-дългата- карета и съединител.

Редактирано от Skoda_Estelle
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако искаш да е плугендплей работата ти трябва да е от Фябия ,Поло или Варела.Но пак трябва да сменяш полуоски,карета,шенкели,скоростния лост-жилата ...вс.е друго.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.