Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Продавам за 120 л


markoni120

Recommended Posts

Подават се двигател, петстепенна скоростна кутия от рапид, стартер бош, спойлер за преден капак, теглич.

1. Двигателя е от фаворит 135, оборудван с изравнителна плочка и горна плочка за газ, свален е от кола до последно в движение. карбуратора е фафоритов, готов за монтаж на 120л. Двигателя е без документи.

Цена 200лв.

2. Скоростната кутия петстепенна от рапид за сухи полуоски но преправена с мокри

Цена 250 лв.

3. Спойлер за преден капак в много добро състояние.

Цена 20 лв.

4. Стартер Бош за 120л

Цена 50 лв.

5. Теглич за 120л

Цена 25 лв.

Телефон за връзка 0888 764046, частите се намират в гр.София

 

ако някой иска снимки да пише на лс, нещо не успях да ги кача

Редактирано от markoni120
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здрасти колега. Няма още опция за качване на снимки във форума. Ако можеш ги качи в някой сайт за снимки, и ми изпрати линковете на снимките за тази преправяна кутия, и ако може ,да ми дадеш повече инфо за нея. Поздрави Иван.Извинявай но на Л.С. не успях да го пратя

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кутията е комплект с мокри полуоски и гредата за захващане към купето. Свалена е от 120л карана до последни без проблеми. При 3000 оборота си с 110-120 км/ч ако искаш звънни на телефона, колегата може да ти даде още подробности, снимки ако искаш ми дай имейл

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Скоростната кутия продадена

Редактирано от markoni120
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 9 месеци по-късно...

Колега наличен е теглича за повече информация звънни на телефона описан в началото на обявата

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега наличен е теглича за повече информация звънни на телефона описан в началото на обявата

 

Съжалявам, неможеш да получаваш ЛС. Нямам възможност да звънна, защото не съм в страната. Ако можеш ми прати снимка на bra4eda@abv.bg, и там ще ти дам адрес за изпращане (в БГ). Благодаря

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Izolini locked this тема
Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.