Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Трансплантация на ск. кутия от 5 на 6 степенна


Skoda_Estelle

Recommended Posts

Какви трудности биха се срещнали при тази интервенция? Маховик, съединител, помпа, лагер, жила, ск. лост същите ли са и ако не какво трябва да се промени, за да стане. Кутията е с номер FJW 29111 14 02:09 210 и искам да я сложа на Fabia 1.9TDI 101к.с 2002г.

 

Благодаря предварително

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Намери някой с Етка и вижте детайл по детайл как ги дават има ли разлика в нещо ще го хванеш със сигурност.Иначе в момента по спомен се сещам ,че стартера е различен и най-вероятно чашите където се захващат полуоските за кутията ще са с по-голям диаметър което не е проблем могат да се сменят от твоята кутия,но все пак е разлика!Не съм сигурен и полуоските дали са с еднаква дължина и това провери!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 седмици по-късно...

успя ли да я смениш колега кутията и имаше ли проблеми.  сподели  защото и аз имам 6 степенна кутия за фабията но не ми стискаше да се пробвам да я сменя .Пък и колата ми трябва всеки ден

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.