Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Нов член в семейството на шкода


Recommended Posts

Честито :) Почивните дни около Коледа може да се метна до Радомир със зелената от аватара ми да си побъбрим. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито :) Почивните дни около Коледа може да се метна до Радомир със зелената от аватара ми да си побъбрим. :)

заповядай,с удоволствие ще си побъбра със сродна душа :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Новини от гаража на Шкода 120L :)

Нещата вече започват да се случват,днес монтирах новия спомагателен хебел и новата ,макар и втора ръка ,кормилна щанга.И луфта който имаше на волана от 1/4 ...познайте...вече е минало :) .Монтирах и ново тяло на въздушния филтър/синьото/,но при асамблирането на всички маркучи се оказа че на новото тяло липсва един изход за едно маркуче,но проблема го реших с един тройник с изход за малкото маркуче,което смуче под карбуратора.

В обобщени до тук свършеното:нов карбуратор-двигатела работи нормално,премахване луфта на волана.

Следваща стъпка-спирачна система-слабо държи ръчната и задно колело му липсва крачната спирачка

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито за придобивката.

Сигурен съм, че ще я докараш до съвсем автентична - като токущо излязла от завода. Като гледам, голям мераклия си.  ;)  :eusa_clap:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито за придобивката.

Сигурен съм, че ще я докараш до съвсем автентична - като токущо излязла от завода. Като гледам, голям мераклия си.  ;)  :eusa_clap:

Благодаря!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.