Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Отлепено странично огледало на Octavia 2


bat'Veso

Recommended Posts

Ново затъмнено огледало с подгряване струва 15-тина лева в този магазин:

 гр.София - магазин - бул. "В. Левски" № 144 - Сточна гара - тел. 02/9463188

 

Координатите са от темата с магазините. Няма смисъл да ги лепите, защото се скапва покритието под стъклото на огледалото. Моето го смених преди 2 месеца.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 година по-късно...

Днес и моето падна след затваряне на вратата.Ще го мъча да го лепя с някакво лепило,ако не ми хареса резултата ново от магазина.Абе много капризни тез огледала....Само не знам тез новите/евтините/колко ще издържат..

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За съжаление и двете ми стъкла се отлепиха през годините и ги залепих обратно със силикон

Колкото и да се стараех да бъде тънък слоят силикон, подгряването им се загуби или стана толкова слабо, че не върши работа  :(

Редактирано от evin
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моето го залепих с моментно лепило-локтайт гел.Подгрева работи .Все си мисля че проблемите с разлепването е постоянното греене на огледалата.Ако е завъртяно копчето в положение подгрев,огледалото грее дори и без да се включва подгрева на задното стъкло...Може и да бъркам!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте, и аз да питам нещо.Имам Ок-2 2006 год. BJB ,  на модула който е за управление на огледалата има илюстрация за подгрев а когато го включа не подгрява,та въпросът ми е дали да сменям целия модул или е възможно другаде да е заровено кучето. :fool:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Може да ти е прекъснат реотана на огледалото.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И на моята октавия 2  не мога да пусна подгрева на огледалата .Всичко друго им работи,само не подгряват,а не вярвам да са прекъснати и двете.Явно друго нещо има.Гледах предпазителите,дават че са на един с подгрева на задното стъкло,а то работи.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Копче може да е ,Диагностика ако направиш,би трябвало да каже.При мен на другата ми октавия 1 веднага излезе грешка за копчето,а то наистена ми е счупено..Сега аз като един лаик в диагностирането предполагам,че може и от това,може кабел някъде прекъснат.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 седмици по-късно...

Моето с канакулит го лепнах вече 3 години държи.

Мойте първият път се отлепиха в рамките на седмица. Лепих ги с канакулит/моментно/ нещо от този род. Издържаха около 4 години. Преди 2-3 месеца мина това време и пак същата процедура, нищо им няма на стъклата :)

 

Отностно подгряването на огледалата който казваше че има пробем - свали стъклото на огледалото, има кабелчета за подгряването разкачи и тях. След това мериш с мултицет като включиш подгряването дали ще има напрежение. На теория би трябвало да стане, въпреки че на мен не ми се е налагао да го правя. На мене ми дава грешка в подряванто на едното, но реално работи, странно, както и да е. При мене подгряването на огледалата тръгва като завъртя копчето на подгряване и пусна подгряването на задното стъкло. Само огледалата отделно не може.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А температурата не трябва ли да е под 5 градуса за да подгряват или това важи само за старото поколение Шкоди?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.