Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Бъдещите (вероятно) ШКОДИ - какво мислите...


shest

Recommended Posts

Малко флуд :blush:

 

 

.105803-skoda%20fabia%202014.jpg

 

 

skoda%20superb%202015.jpg

 

 

105805-skoda%20snowman.jpg

 

 

skoda%20sherpa.jpg

 

Естественно, знам че повечето от вас са виждали вече това на страниците на АутоБилд,

както и че това дори не са реализирани  в натура концепткарове (хората ясно са показали, че става въпрос за рисунки с водни боички... или както ги правят сега там ;)  ) Но все пак - какво ще се кажете...

Как си ги представяте в действителност...

Кой знае може някой някъде във ВАГ групата да са го турили да чете из фен сайтовете (то а дано - ма нада ли) и знае ли човек понякога по Коледа мечтите и пожеланията се сбъдват... може и да не минат неколко години и .... :D/ 

 

ВЕСЕЛИ ПРАЗНИЦИ

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Лично мнение:

1. Фабия - не ми харесва тази масивна предница - груба и тежка - един малко по-наклонен капак и по- малка решетка ще й оправят визията

2. СуперБ - оооо да - лимузина с агресивно излъчване   :threaten:

3+4. А какво им е различното?! И защо изглеждат толкова "корейски"?  :doubledown:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От тук показаните моделите "Snowman" и "Sherpa" ще ми бъдат изключително интересни. А от страниците на Авто билд видях, че ще има и Октавия купе, ето това вече ме грабва адски много.  :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Супербът ме изкефи, а и Шерпата си я бива!

И появи ли се купе - аууууу, чехите много ще ми се издигнат във очите! :D

Особено ако е пълноприводно!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Суперба прилича много на Пассат ... мен лично не му харесва... Графиките са уникални !!! :banger_2:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тъй,

Межфу последните две - ами наистина не виждам разлика във визията от вън (материали от вътре и външни габарити н коментирам. Не изглеждат толкова зле, ама не ме грабват.

Фабиата - ами някак си прекалено "тумбеста" ми стои за модела, висока като цало една такава. Като цял става, но формата подхожда повече на SUV.

Суперб... еми кефи ме. Много ме кефи. Интересно ми е да видя и комбито (падам си по комби) и искрено се надявам да е като това на снимката и отзад, и от страни.

Редактирано от kokarosta
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На мен пък не ми харесва да ги уеднаквяват всички модели!Според мен всеки модел трябва да има своя визия,а не всичко еднакво-само разлика в габаритите.

Да,със сигурност така се разработват много по-евтино нови модели,но на практика колите не стават по-евтини,а само доста безлични!

Октавията и Супърба комбитата,актуалния модел,са толко еднакви,че неможеш да ги различиш,преминавайки покрай теб....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...Октавията и Супърба комбитата,актуалния модел,са толко еднакви,че неможеш да ги различиш,преминавайки покрай теб....

Тъжен ФАКТ...

100% съгласен :eusa_think:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.