Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Поздрави и честитки!


vasilisa

Recommended Posts

Честит рожден ден, Дианче, щастие и късмет.Пожелавам ти да си караш колата винаги с усмивка на лице и да не се ядосваш за дреболий ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито, Диана!

Да си жива и здрава! Радост, щастие, късмет....Всичко най-добро ти пожелавам.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Саше, честито и на теб! /нещо съм те пропуснал/

Жив и здрав! И много сили и средства да си вкараш в "пътя" Шкодите :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честит рожден ден, Диана! Бъди жива и здрава! Много радост и късмет през следващите 365 дни! :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ДНЕС СТАВАМ НА ТРИДЕСЕТ И ДЕВЕТ!
В началото искам да си пожелая: да бъда жива и здрава: както аз така и цялото ми семейство, всички приятели и хора, които обичам, защото без тях никога нямаше да бъда това, което съм. Да си пожелая по-силен дух, за да преминавам по-лесно през трудностите. Търпение и сила, за да сбъдвам мечтите си. Ум, с който да разсъждавам по-добре и да правя по-сериозни действия. Усмивка, с която да печеля и късмет, който да ме води към върховете, към които се стремя!

Благодаря на всички, които се сетиха за мен днес и ми пожелаха все хубави работи. Обещавам да не Ви разочаровам!

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честит Рожден Ден на 4e4o , Митко Ников и sanndeto ! Бъдете живи и здрави и много успехи и късмет ! 

:happy_birthday_1:

 

П.С. Ч.Р.Д. и на Дианчето (малко на "патерица")  :blush:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честит рожден ден на патерица на Диди ! Всичко най- хубаво желая ! Поздрави и на днешните празнуващи !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Шафтът днес е рожденник !!!

 

Да ни е жив и здрав и все така да знае всичко за да може да помага на незнаещите!

 

ЧРД, Шафте !!! :banana_beer: 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Шафтът днес е рожденник !!!

 

 

Ти да видиш :banger_2:  Три пъти Ура и кебапчета за всички  :tongue_1:

 

Жив и здрав да си ни Вуйче  :cheers: Много здраве, любов, успехи...и да илядиш  :happy_birthday_1:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря Ви, момчета!!! Всички живи и здрави!!! :)

 

Наздравее!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.