Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Проблем с навигация Колумбус


Recommended Posts

Здравейте колеги карам Октавия РС 2010 година с фабрична навигация Амундсен,здобих се с оригинална навигация Колумбус но при монтажа на мойта кола нямам звук на колоните.Моля някой запознат да помага или да ме насочите къде може да ми помогнат.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като влезнеш с Vag-com на радио, виж дали не ти дава грешки на колоните. Поне на swing-a ако е откачена колона или е скапано стъпалото го хваща в диагностиката. По спомен можеха и да се забраняват отделни канали на изходното стъпало, ама кой пък ще ги е забранил....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има разлика в Колумбусите,след фабричният номер има букви от А та чак до К това са промени в софтуера и на колите и на навигациите.Казвам го от опит и,аз сложих един Колумбус на които звука му не тръгна!Виж 2010 с коя буква са и съответно това което си взел,ако не отговарят буквите ти трябва някой които е много в час със нещата,момчетата от Тояга неможаха да пустат звука на това дето пробваха при мен.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

След престой на колата от два часа музиката се появи сама.Остава проблема с мулти волана не може да управлява от левите бутони.Говорих със специалисти и казаха че трябва навигацията да се ъпгрейдне до версия 2664 а мойта била 1004.Тук е проблема че нямам диск за ъпгрейд.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.