Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Смяна на съединител на фелиция Д 98 г


gogalov

Recommended Posts

Престои ми смяна на съединителя на шкодичката. Доколкото разбрах е демпферен. Трябват ли ми някакви специални скоби за този модел съединител. Питах доста майстори. Едни ми казват не, други ми казват да, с някаква скоба се слагал и вече не знам. Искам някой който е сменял да каже как стоят нещата с този модел съединители. Или да каже дали може да се сложи обикновен съединител. Като пари не е кой знае колко скъп.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Всъщност за 1,3 до 98г са с друг каталожен номер а след тази година би трябвало да са еднакви за 1,3 и 1,6 . Прави ми впечатление , че и на saks и на iuk каталожните номера съвпадат , ако има запознати да кажат дали са еднакви. А при малко повече ровичкане в нета излизат доста приемливи цени...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами аз съм и с двата ... така де на Формана сложих Сакс , на Фаворита Лук и май Лук ми харесва повече - по-евтин е и е в пъти по-лек (като усилие на педала) от Сакса , но като феродо мисля , че Сакса е по-здрав ... може и да бъркам , но това са мои наблюдения.

 

П.П. Не съм сигурен , но до сега не съм срещал разновидности на съединителите за 1.3 , а за 1.6 и 1.9 никога не съм търсил.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 седмици по-късно...

Доста твърд педал на съединителя начало на края ли е и нормално ли е да настъпва след 110х. км предимно градско (селско)? 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Твърд педал на съединителя е признак за заминал съединител, но не го гарантира. При мен замина на 100К км ... 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.