Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Фабия 1 1.9 SDI въпрос за парно


KLM

Recommended Posts

1.Проблема ми е от миналата година,но понеже се прояви само един път не обърнах внимание.Миналата събота на връщане от братски Одрин,парното не заработи.Т.е духа само студено.И така 250км.Спряхме за 15мин.След престоя при запалването на двигателя,тръгна топлото!Та въпроса ми е,бъгва ли се псевдо климатриника или нещо друго?

2.Иначе след няма и минута от запалването на двигателя,започва да си духа топло.Свещи за подгрев на антифриза не виждам.

По ми е интересно,2 точка,какво има за да тръгне толкоз бързо топлото при -10 градуса :o

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моторчето на клапата-топло студено се е повредило.150лв струва.Ако пак ти направи номер,гасиш и палиш и има шанс да си намери позицията която си задал с врътката.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мдамм,наистина може клапата да прави проблем.Благодаря!Има логика,защото през миналото лято тръгна топлото през духалките,при работещ климатик!

Ама това с толкова бързо тръгване на парното му стресира :)Няма и минута от запалването и започва да духа топло.Някъде четох,за някави нагреватели.Малко несериозно ми звучи.Някой има ли такива впечетления от колата си?

Редактирано от BlackPearl
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.