Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Мнения и препоръки от клубните фенове


Recommended Posts

Здрасти Лъчо,

 

Пуснах ти лично. Иначе - да, цената и данните са актуални ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 месеци по-късно...
  • Отговори 118
  • Период
  • Последен отговор

Най-много писали в темата

  • Mishelle

    28

  • PIIIcoppermine

    12

  • 4е4о

    6

  • bega4kata

    5

Тъй като вече сме месец Април, а и Събора наближава, питам:

1.Готови ли са, и ако не - кога да очакваме /приблизително/, членските карти?!?

2.Събира ли се вече, членския внос, и ако се събира - сумата същата ли е?!?

3.Какъв е реда /начина и условията/, членове на Шкода Клуб, да правят безвъзмездни парични дарения, в полза на Шкода Клуб?!?

Разбира се, желателно е даренията и дарителите да останат анонимни, спрямо останалите членове и потребители на Форума, извън Управителния орган на Клуба!!!

4.Какво е мнението Ви, относно създаването на Фонд за взаимопомощ, за членове на Шкода Клуб?!?

Поздрави

Редактирано от Боре
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тъй като вече сме месец Април, а и Събора наближава, питам:

1.Готови ли са, и ако не - кога да очакваме /приблизително/, членските карти?!?

2.Събира ли се вече, членския внос, и ако се събира - сумата същата ли е?!?

3.Какъв е реда /начина и условията/, членове на Шкода Клуб, да правят безвъзмездни парични дарения, в полза на Шкода Клуб?!?

Разбира се, желателно е даренията и дарителите да останат анонимни, спрямо останалите членове и потребители на Форума, извън Управителния орган на Клуба!!!

4.Какво е мнението Ви, относно създаването на Фонд за взаимопомощ, за членове на Шкода Клуб?!?

Поздрави

Който не идва на последния НИМ ............ - сега пита!

Очакват ни изненади.

Ще чакаме.

:tongue_1:

Редактирано от legaltk
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За идването на НИМ - Виноват, гусин Старшина, ще донеса "Извинително писмо" от Холандската Легация, мисля че на него пише Heineken Draughtkeg /скаран съм, с чуждоземските езици - дЪ мА прУщаватИ/!!!

Сега сериозно - този Клуб, трябва да се издържа от нещо, та, затова питам!

А, информация по зададените от мен въпроси /за всички членове, не само за тези от София и НИМ/, няма...

Иначе, всички можем да си лепим стикери и лайстни, ама надали е достатъчно!

П.С. Сори, за началото на поста, май съм прекалил с "Емил от Льонеберя", подреждайки домашната библиотека, раздел "Световна класика за деца"...

Редактирано от Боре
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз същото питане и предложение имах и явно чакаме отговор :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тъй като вече сме месец Април, а и Събора наближава, питам:

1.Готови ли са, и ако не - кога да очакваме /приблизително/, членските карти?!?

2.Събира ли се вече, членския внос, и ако се събира - сумата същата ли е?!?

3.Какъв е реда /начина и условията/, членове на Шкода Клуб, да правят безвъзмездни парични дарения, в полза на Шкода Клуб?!?

Разбира се, желателно е даренията и дарителите да останат анонимни, спрямо останалите членове и потребители на Форума, извън Управителния орган на Клуба!!!

4.Какво е мнението Ви, относно създаването на Фонд за взаимопомощ, за членове на Шкода Клуб?!?

Поздрави

Боре, извинявай за забавата на отговора. Тази седмица ми беше куца от към свободно време.

 

1. Членските карти са готови. Идната седмица отивам и ги взимам. Ще пиша в съответната тема и ще започна с разпространението им.

 

2. Членския внос не е пуснат за събиране, защото изчаквах картите. Причината - ще се получи взаимно усложнение, ако първо се събира членския внос, а после се търсим и за картите. С част от вас се виждаме често, но това не е така с всички членове.

 

3. Към момента има член на клуба, който е правил такова дарение. Аналогично на написаното от теб не мога да си позволя да напиша кой е той. Всеки, който желае да направи дарение извън стандартния членски внос е добре дошъл, като изборът дали да остане анонимен или не е изцяло негов. За конфиденциалността в тази насока е излишно да отварям дума. Дарението може да бъде направено по идентичен на членския внос начин. А за всякакви допълнителни подробности всеки може да ми звънне на 0886 260 820 или да ми пише на лично или на мейла от профила.

 

4. Идеята е чудесна, но личното ми мнение (освен ако не ме оборите) е, че ни е рано за такъв фонд. От друга страна управлението му не е лесна задача и би довело до повече негативи отколкото ползи.

 

Благодаря ти за зададените въпроси ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте, момчета.

 

Въпреки че чак сега се наканих да напиша първия си post, от доста време съм регистриран във форума. От още по-дълго пък имам желание да се присъединя към Skoda Club Bulgaria. Много бих бил благодарен, ако споделите как точно да го направя. Предварително ви благодаря. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте, момчета.

 

Въпреки че чак сега се наканих да напиша първия си post, от доста време съм регистриран във форума. От още по-дълго пък имам желание да се присъединя към Skoda Club Bulgaria. Много бих бил благодарен, ако споделите как точно да го направя. Предварително ви благодаря. :)

 

Привет колега, понеже вече имаш отговор на въпроса, бих искал единствено да добавя, ако случайно утре ще си в София, заповядай на редовна сбирка от 14ч  :flag_skoda:  За повече инфо тук - http://skodaclub.bg/forum/index.php?/topic/31874-%D1%81%D0%BE%D1%84%D0%B8%D1%8F-%D0%BD%D0%B8%D0%BC-14%D1%87-%D0%B2%D1%81%D1%8F%D0%BA%D0%B0-1-%D0%B2%D0%B0-%D0%B8-3-%D1%82%D0%B0-%D0%BD%D0%B5%D0%B4%D0%B5%D0%BB%D1%8F-%D0%BE%D1%82-%D0%BC%D0%B5%D1%81%D0%B5%D1%86%D0%B0/page-139&do=findComment&comment=350785

 

Поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Темата за сбирките на паркинга пред НИМ е една от тези, които следя с най-голям интерес - толкова много фенове на марката на едно място и, разбира се, страхотни коли не са нещо, което може да се пропусне. В София съм и ако няма изненади в неделния ми график, ще посетя утрешната сбирка с удоволствие.:)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 седмици по-късно...

Уважаеми колеги,

 

Клубните карти са готови. Първите бройки бяха раздадени миналата седмица на фотосесията в Копривщица. От тогава насам чак сега успявам да драсна за това във форума, за което се извинявам. Направил съм нова тема със синтезирана информация за възможните начини на заплащане на членския внос и получаването на картите. В нея има и снимки на самата карта. С лошо качество са, за да са малки по обем файловете. На живо цветовете са доста по-красиви. Новото е, че хората, които ще получават картите си с куриер, следва предварително на лично съобщение да ми изпратят рег. номер на автомобила си, нужен за коректното персонализиране на всяка карта.

 

Моля всички, които имат валидно към днешна дата членство:

- и не са от/в София, да ми изпратят на лично съобщение рег. номер на своя автомобил и желан за получаване на картата офис на Еконт. Доставката ще бъде за моя сметка.

- и могат да си вземат картата на регулярна среща пред НИМ, да ми изпратят на лично съобщение рег. номер на своя автомобил, за да мога да подготвя персонализацията на всяка карта.

 

В скоро време ще бъдат обявени всички договорени към момента бонуси с фирми и търговци, от които всеки притежател на валидна клубна карта ще може да се възползва. За целта също е създадена нова тема, която ще се допълва периодично.

 

Благодаря ви!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 година по-късно...

...Да не засегна някоя стара тема, но пробвали ли сте да преговаряте с „ДИАНА” ООД . Чувал съм , че дават добри отстъпки на големи фирми и клубове . Аз лично по една или друга линия ги ползвам от 7-8 години и съм доволен от гумите им, услугите им съм ги ползвал 2-3пъти и определено не съм доволен - съотношение цена/бързина/качество куцат. Изобщо не твърдя , че са най-добрите , но с добра отстъпка могат да докарат доста прилични цени на гуми , а имат немалко центрове в София и в други градове и може да е полезно за доста членове на клуба.  

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 5 месеци по-късно...

Наблюдаван проблем - при по-бавен интернет, докато се зарежда страницата мога да цъкна на още няколко места и така се наслагва съобщението "Зареждане". Няма ли някакъв "screen lock event" или нещо наподобяващо работа му? Мисля, че би било полезно.

post-8324-0-16515600-1488830306_thumb.png

post-8324-0-95437700-1488830351_thumb.png

Редактирано от 4е4о
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Изтрийте данните за сърфиране, кеш и тн от менюто на браузера...

........не мисля, че ще се получи.

В конкретния пример проблема е в маршрутизатор - от време на време трябва да се рестартира. Друга ситуация - на място в България си където няма 4g/3g може да се случи да паднеш на скорост 32/16 Mbps и ще се получи същото.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Никога не ми се е получавало това повторение, колкото и бавен да ми е интернет достъпа. Онзи ден бях на Е, на Мтел, на място, където почти няма нет. Форума си седеше на Зареждане докато не зареди.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не бе, Юли. Ако цъкнеш веднъж на някой линк, показва го съобщението и след това чакаш-чакаш, но си нетърпелив и цъкаш на друг линк, пак се отваря второ съобщение и т.н. - това е нормално, така е направено. Решението е един полупрозрачен div зад “зареждане“, който да забранява да се цъка пак - “димва“ се екрана и готово. Аз мога да ти кажа какво и къде да направиш, за да стане.

 

Другото нещо не е нормално, да се чупи така адресът/url-то на темите...

Редактирано от shaft
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Предстои софтуерен ъпдейт на форума. Ако това там не е изчистено, ще го коригираме ръчно :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не бе, Юли. Ако цъкнеш веднъж на някой линк, показва го съобщението и след това чакаш-чакаш, но си нетърпелив и цъкаш на друг линк, пак се отваря второ съобщение и т.н. - това е нормално, така е направено. Решението е един полупрозрачен div зад “зареждане“, който да забранява да се цъка пак - “димва“ се екрана и готово. Аз мога да ти кажа какво и къде да направиш, за да стане.

 

Другото нещо не е нормално, да се чупи така адресът/url-то на темите...

 

дам точно така се получава!

 

Предстои софтуерен ъпдейт на форума. Ако това там не е изчистено, ще го коригираме ръчно :)

.....прекрасно!

 

Ама да ви кажа тогава още едно нещо, което съм забелязал - четеш си някоя тема, цъкаш да разгледаш профила на някой колега след това на меню "Нови мнения" и .......... не се получава това, което очаква човек!

Редактирано от 4е4о
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това е защото си в базата за потребители и под ново съдържание се има предвид нови потребители. След като разгледаш профил, избери форум и тогава ново съдържание.

 

Това за бавния нет май е и причината понякога да се публикуват по 2 еднакви мнения едно след друго и там е хубаво да не се разрешава повторно цъкане на бутона публикувай.

Редактирано от ID A
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това е защото си в базата за потребители и под ново съдържание се има предвид нови потребители. След като разгледаш профил, избери форум и тогава ново съдържание.

 

Това за бавния нет май е и причината понякога да се публикуват по 2 еднакви мнения едно след друго и там е хубаво да не се разрешава повторно цъкане на бутона публикувай.

точка 1 - на мен лично като потребител не ми е интуитивно - когато натискам един бутон очаквам той да се държи по един и същ начин всеки път, а не да зависи къде съм бил преди това.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.