Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Oct II /Oct II FL - събирателна тема за джанти и снижаване


Alexandar

Recommended Posts

Здравейте,

 

Реших да споделя с вас следната тема от немския Октавия форум - темата е събирателна за джанти и снижаване на окачването при О2 и О2 FL.

 

Предполагам би могла да бъде полезна и тук. Ако е пускана вече - съжалявам, не я открих.

Teмата е много богата на снимков материал и могат да се видят доста модели джанти и как стоят те на О2 и О2 FL.

 

http://www.octavia-forum.de/forum/viewtopic.php?f=17&t=47157

 

Ние можем да си я доразвием. :)

 

Поздрави

Редактирано от Alexandar
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Брутална я. Тия 20 цолови джанти я карат да изглежда като циганска каручка. Лично мнение.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Точно... Обаче има много добре направени нисички с 17ки и 18ки! Направо мойта пак взе да ми се струва висока :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много хубава темичка.

След 19-ка вече става ГРОЗОТИЯ при Октавията.

Мен и нещо взе да не ме кефи,джантите да са много изхвърлени навън.С фланци и малко ЕТ. Ама може и да ставам чичи вече и за това :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Точно... Обаче има много добре направени нисички с 17ки и 18ки! Направо мойта пак взе да ми се струва висока :D

 

Кво ми се фукат бе! Тук всяка втора кола има уникални джанти с форма на зарчета :)

Редактирано от Цецо75
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.