Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Няколко въпроса за Fabia I (6Y) 1.4 16V


torque3000

Recommended Posts

Здравейте, вече писах за това във визитката ми на http://skodaclub-bg.org/forum/index.php?/topic/46601-%D0%B1%D1%8F%D0%BB%D0%B0-fabia-14-16v-2001-6y/ но ще повторя въпросите и тук като се надявам да получа по-конкретни отговори.


 


1. Колата ми дава разход около 10/100 на градско. Това нормално ли е за този модел?


 


2. Появи ми се проблем с чистачките. Вчера заредих с течност резервоара - 1/2 антифризна течност за чистачки + 1/2 вода но първо налях антифризната. След това тръгнах да тествам чистачките но те не работеха, в нито една позиция на лостчето. След известно време потръгнаха само на първа степен, единичното чистене и другите по-бързи степени изключиха. Някакви идеи защо се случва това? Също така, след като налях в резервоарчето, започна някакъв теч, не знам дали самия резервоар не е спукан. От къде може да се земе нов/втора ръка и как се сменя?


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако е София градско в трафик и студена си е нормален разхода. На Сеата съм с по-големия 1,4 и при икономично каране в София извън задръстванията е около 8,5-9 (не зимата).

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.