Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Он-лайн проверка в КАТ за акт


NightSpirit

Recommended Posts

Здравейте,

 

искам да питам някой запознат ли е с процедурата за проверка по интернет за издадени наказателни постановления. Писаха ми един акт за нищо, но искам да си го платя.

 

Като вляза на https://e-kat.mvr.bg има "Заявка за проверка на актове", но не мога да схвана процедурата каква е. Това като го цъкна ангажирам ли се с ходене на място веднага. Защото искам само да проверя, но ще мога да отида след 10-тина дни, защото няма да съм БГ. Има и някаква друга опция "Заявени ден и час за получаване на невръчени НП".

 

Изобщо някой ако е наясно какви са процедурите и коя опция какво значи ще съм благодарен да сподели.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.