Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Ежедневни приказки !


Pepino

Recommended Posts

преди 2 минути, ghost_rider написа:

А той дали е разбрал, че се дърпате, че имам известни съмнения? ?

Mдам, пуснах му аварийки за "мерси" и изчезнах в точка, че да хвана пред нас места за паркиране...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 7 часа, ghost_rider написа:

А той дали е разбрал, че се дърпате, че имам известни съмнения? ?

Бе важното е, че Сашко се е дърпал, т'ва дали и друг е участвал няма значение ?

  • Одобрявам 1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 18 часа, PIIIcoppermine написа:

Moже и повече пъти! Тате , каза че странната е пълна с нафта , може и с нея!!! :)

Може, тъкмо няма аз да пера седалките след това :D

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако някой ми услужи с кожен салон за малко , мога да прежаля Фабията (Коце ще кара)... само не знам как да предпазя тавана ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  

На 7.10.2021 г. at 15:23, The Best Forman написа:

Ако някой ми услужи с кожен салон за малко , мога да прежаля Фабията (Коце ще кара)... само не знам как да предпазя тавана ?

 

Ако malkiq или PRR карат, може и да стане забавно, макар че на моменти ще се усеща липсата на мощност и факта че е комби няма да помогне за разпределението на масите в завой, но може да пуснем Slayer в колата и това ще реши проблемите. :) Интересно ми е , после какво ще каже компа за разхода. Toва ,там, зеленото листенце на дисплея, дали ще стане червено? :P

 

Другия проблем е предното предаване. В завой винаги гледа да те изправи, което е гадно. Затова предното ме направи пенсионер, друго си е да беше една 120ка .... Истинския автомобил е винаги на задно, предното е за туристи и за пенсионери. :(

Редактирано от PIIIcoppermine
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да прочета последните 10-15 мнения в тази тема, определено беше най-лошото решение, което съм взел тая седмица.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, sauber написа:

Да прочета последните 10-15 мнения в тази тема, определено беше най-лошото решение, което съм взел тая седмица.

Що?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Всячески се старая да не взимам две грешни решения едно след друго. Ще пропусна да отговоря ?

  • Одобрявам 1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@sauberне му се връзвай на Шашиту, той е добро момче, просто не го слуша глЪвЪтЪ :D 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не знам, не знам. Тука се коментират автомобили, на които рали версията ще падне от баничарка Дачия с фабрична газ (и пълна с 300 кила сирене отзад).

 

Редактирано от sauber
  • Одобрявам 1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, sauber написа:

Не знам, не знам. Тука се коментират автомобили, на които рали версията ще падне от баничарка Дачия с фабрична газ (и пълна с 300 кила сирене отзад).

 

Ма ти верно не му се връзвай на Сашко - той от време на време "избухва" така. Докато е в рамките на добрият тон и не изпада в някакви унизителни крайност можеш спокойно да го приемеш на майтап.
А още по-голям майтап ще е да го видиш като слиза (изпада) от колата на някой, който може не само да лала по форумите, а знае и как да върти геврека ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ба, аз на никой не се връзвам. Покрай работата съм се нагледал и наслушал на "orange dick" изказвания. Най-вече в изконно мъжките занимания като шофиране, стрелба, разни спортове и прочие. До тука всичко е било без покритие. Емпирично доказано. Особено за първите две.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 7.10.2021 г. at 15:23, The Best Forman написа:

... само не знам как да предпазя тавана ?

Лесно - с найлонов чувал. Слагаш Сашко в чувала, чувала в багажника, върху гумената стелка и тъй ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 31 минути, sauber написа:

Не знам, не знам. Тука се коментират автомобили, на които рали версията ще падне от баничарка Дачия с фабрична газ (и пълна с 300 кила сирене отзад).

 

Наскоро ми показаха какво може 1.4 двигателче в Хонда Сивик и .... абе може много повече отколкото си представях. Е, на правата ясно, но на "спъната" писта ...

Но си прав. Тези "спортни" коли са от една друга ера :rolleyes:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 19 минути, sauber написа:

Ба, аз на никой не се връзвам. Покрай работата съм се нагледал и наслушал на "orange dick" изказвания. Най-вече в изконно мъжките занимания като шофиране, стрелба, разни спортове и прочие. До тука всичко е било без покритие. Емпирично доказано. Особено за първите две.

 

Сега си погледнах оная работа и гледам че още не е станала оранжева (снимка няма да прилагам), а стоя за всичко което съм написал, приятелю ! ;)

Редактирано от PIIIcoppermine
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, PRR написа:

Наскоро ми показаха какво може 1.4 двигателче в Хонда Сивик и .... абе може много повече отколкото си представях. Е, на правата ясно, но на "спъната" писта ...

Но си прав. Тези "спортни" коли са от една друга ера :rolleyes:

 

Ааааа, знам, знам. Върви "на боклук" както се казва.

Едно време бях механик в Saksi Rally Team. Една от колите в отбора беше точно Цвик. Не помня сия дали в X1 или X2 караше (демек беше или 1.4 или 1.6), ама и тя вървеше "на боклук" и то не с много бърникане и смяна на карантия.

Това е единствената снимка, която имам. Не е нарочно "на пастет".

 

п.с. - Аз бях механик на Астра 2ка. Която както всички знаем е кажи речи най-бързата кола на планетата. Бега повече и от люлинска 316ка :D

 

S7301423.JPG

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да, такъв Сивик на хлъзгъв терен ми скри шапката в ръцете на пилот, който знае какво прави! Колицата като коне е нищо, ама и килограмите и са малко, а държи брутално на бой. 

  • Одобрявам 1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кога изтичаше срока за регистрация за президентските избори ?

 

Сашко - Президент !!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 21 минути, mRt написа:

Кога изтичаше срока за регистрация за президентските избори ?

 

Сашко - Президент !!!

Супер идея !

Тъкмо ще имаме достоен конкурент, на кандидатурата на Луна !!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няма лошо , НСО ще има зачислени поне 3 120ки, в който ще се возя, естествено с мотори от Хонда или 136M. От кабинета ми, ще се чува Slayer, шофьор ще ми е PRR , когато е отпуск, ще го замествам аз, и няма да крадна от никого! ;)

Редактирано от PIIIcoppermine
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Смешното е , когато новината за изненаданите от снега, снегопочистващи машини, бъде изместена от - "Президента и кортежа му , затвориха пътя към Витоша, заради планирано учение!" :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аре почнА се с предизборните обещания.....
Са да видим и кандидатурата за вице, че панаирът да стане пълен ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 9 часа, Logrus написа:

Аре почнА се с предизборните обещания.....
Са да видим и кандидатурата за вице, че панаирът да стане пълен ?

За вице, ще назначим малкия. Има problem solving skills , пък и да има къде да държи колите на сушинка... ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В крайна сметка проблема с "чиповете" все пак спира производството на Шкода (ЦЪК). Много ми е трудно да повярвам, че се стига до това ...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.