Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Ежедневни приказки !


Pepino

Recommended Posts

Не разбирам какъв е проблема когато си купуваш винетка да ти я регистрират на номера на колата и информацията да влиза в една обща база, която да се ползва от КАТ. Просто си мисля (както и със стикерите за ГО и ГТП), че няколко фирми изкарват добри пари от печатането на стикери. Има още доста да си лепим и отлепяме разни неща по/от стъклата. :banana_beer:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да се чуди човек как може от Велико Търново до София да е перфектно , а преди това некакви снегоринчета просто да са замазвали положението (а имаше снегорини) ... Сигурно е заради вятъра и навяванията ....  ;)

Според мен е защото основно снеговалежите бяха в източната част ... иначе изглежда много красиво.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пичове, аз не съм нормален. Дават репортажа за птп то на околовръса, а аз само оглеждам БМВ тата и викам да ! От това 1вото алтернатора е здрав и става! И от Полото също, ама си викам алтернатора сигурно е слаб :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

post-3713-0-26766900-1483703731_thumb.jpg

 

Simply More Clever

 

:flag_skoda:

Редактирано от johnnie213
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Страхотна зима е при нас. Най се изкефик на излизането от гаража. Докато комшиите с бързите трибуквени коли разриваха, аз си излезох като пич. Направо им окапаха лопатите като излезох без снежинка да почиста.  :tongue_1:

IMG_2906.jpg

IMG_2910.jpg

IMG_2913.jpg

IMG_2917.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...

Ахахах, простак такъв!!!

 

И аз вчера точно така направих и комшията с четирите кръга докато го играеше археолог... зяпаше завиждайки... и пак, добрите сисели, не съседи, ми бяха натрупали пред гаража, като са си чистили пред техните!!! Аман от говеда, ей богу!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моята днес за първи път палих при -12°С, запали веднага, но такива звуци не бях чувал, като ламя от пещера след пет шест минути изчезнаха.

Това, добре! Но, голям ..Р си направих с течността за чистачките. Преди време само долях зимна и днес нямаше пръскане. Голяма мъка, постоянно бяло стъкло... Това ще го помня дълго, вече дори и лятото ще съм със зимна!

Редактирано от stocher
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На Голфа му се разтрошиха тръбичките от студа , инак и на Фабията и на Голфа долях зимна в лятната и малко концентрат за -60 и за сега са в течно състояние.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес на познат му изгоря бушона на чистачките на Ф1 на магистралата в следствие обледенено моторче. Напръскайте си вашите превантивно със силиконов спрей през решетката върху моторчето.

А на друг приятел в Берлин му замръзнал датчика за ниво на течност за чистачките на новичкия пасат и въпреки, че налял течност, светела лампата отново че няма и помпата не пръскала- голяма тъпня. Оправя се с вкарване на колата в топъл паркинг за 30 минутки и махане на масата на акумулатора, ако нямате ваг ком и кабел под ръка.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На мен сутринта ми светна лампата за охладителната течност при около - 14.C външна температура. Вдигнах капака - нивото си беше почти до максимума, не беше замръзнала. Запалих колата - поработи 5-6 минути, загасих я, качих се до нас да взема детето и като слязох и запалих, лампата вече не светеше. Не можах да си обясня какво се случва.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Лед около пръчката на датчика и не позволява да се затвори веригата от течността. На А8-цата ми нивомера беше в помпата и директно му отрязах кабела след като почна да ми свети лампата при пълно казанче, и без това беше огромен варел, рядко свършваше, а такива проблемчета ме влудяваха :blush:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вчера се натоварихме цялото домочадие и жената казва "хайде да я видим тая любовница дето само пари наливаш" и слава богу че запали. -15 беше, но при зверско течение и вятър.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

Автобус с 40 японски туристи заседна през нощта на пътя Шумен –Разград, тъй като шофьорът не е спазил забраната да се навлиза в участъка.

На брифинга в АПИ съобщиха, че заради огромните преспи там шосето е непроходимо:

„Една туристическа фирма си позволи посред нощ да навлезе в затворения път Шумен-Разград

с автобус с 40 японски туристи. Разбира се, заседна в преспите”, заяви регионалният министър Лиляна Павлова.

 

Заради инцидента се е наложило екипи на Агенция „Пътна инфраструктура” цяла нощ да ги спасяват.

 

Може и да е за Смях в залата, но на японците никак не им е било смешно. Къде са ръгнАли посред зима? Знаят ли изобщо къде се намират. Поне научиха в коя страна вали най-много сняг и зимата е най-люта.

Важното е че има хепи енд. Със сигурност това пътуване ще си го спомнят цял живот и може би ще се връщат към него с усмивка.

.... пак се изложихме пред чужденците ;)

Редактирано от joro-120L
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Японците нямат вина в случая. Но пък на туристическата агенция е редно да и спрат автобуса от движение ... до пролета! Да не създава излишна работа на хората.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Tи пък! Чакай да пуснат снимки от днешната среща да видиш моята каква е, то в тоя студ и в тоя сняг какво очакваш? Да не говоря за вътрешно кварталните улици. Жив ужас.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Иво, това твоето е рай - тоя цвят носи на мръсно. Мен ме е срам да изкарам Реното, че основния му цвят е неопределен кафяво-сиво-мърляв - само по покрива си личи, че е бяло.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не се излагайте хораа , карайте си колите , па на пролет ще ги лъскаме ... сега може да се хване само бронхопневмония ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На мен сутринта ми светна лампата за охладителната течност при около - 14.C външна температура. Вдигнах капака - нивото си беше почти до максимума, не беше замръзнала. Запалих колата - поработи 5-6 минути, загасих я, качих се до нас да взема детето и като слязох и запалих, лампата вече не светеше. Не можах да си обясня какво се случва.

...При мен от миналата година се случва така (т.е. от както купих колата :) ) при температури под -5. Така и не мога да го хвана от какво е , но явно колега е разбрал проблема. Иначе в началото все доливах по някоя капка , после го хванах , че при следващото палене за деня вече го няма и само мятам по едно око колко е течността ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Tи пък! Чакай да пуснат снимки от днешната среща да видиш моята каква е, то в тоя студ и в тоя сняг какво очакваш? Да не говоря за вътрешно кварталните улици. Жив ужас.

 

Макс, точно пък в Стрелбище вчера обикаляше снегорин из кварталните улици и беше изчистил всичко - аз карах известно време след него. :fiu:

Редактирано от johnnie213
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ми не знам къде е обиколил, ама моята си е зле, може да е минал само по Нишава и айде :) Сигурно е минал с вдигната лопата, да не вземе да изчисти някоя улица :P

Редактирано от maxrpm
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.