Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Ежедневни приказки !


Pepino

Recommended Posts

 

Жалко наистина , но със сигурност не е далеч момента в който Гришо ще вдигне голяма купа :champion:

Тази да не е малка?!

176503m5Hc2b3d2d5c14faca8a5f08906d649c05d.jpg

 

 

В Стокхолм би с 2:1 сета Давид Ферер

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги долу горе колко струват двете "релси" на покрива на О1 комби, че моите липсват. Колата е имала ама явно предния собственик ги е продал и сега ми седят дупките само между лайсните

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тази да не е малка?!

176503m5Hc2b3d2d5c14faca8a5f08906d649c05

 

 

В Стокхолм би с 2:1 сета Давид Ферер

Не на големина ,а от голям турнир. :fool:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не на големина ,а от голям турнир. :fool:

Ако Тур на Асоциацията на професионалните тенисисти не е голям-здраве му кажи. :BangHead:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:smoking_1:
Outcome No. Date Championship Surface Opponent Score Winner 1. July 6, 2008 Wimbledon Grass 23px-Flag_of_Finland.svg.png Henri Kontinen 7–5, 6–3 Winner 2. September 8, 2008 US Open Hard 23px-Flag_of_the_United_States.svg.png Devin Britton 6–4, 6–3

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Такава буря не бях виждал :wacko_1:  Дано няма много щети.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Жестока буря! Бях в колата на 2 мин. от вкъщи и спрях до една сграда на завет. Не посмях да продължа, че дърветата опираха земята от вятъра. Вятъра беше много силен, направо щеше да отмести колата. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Засега пукнато предно стъкло, без да броим язвите по ламарината. :(

 

Утре ще ходя да видя дали и какво ще покрият от застраховката...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бурята беше много серизона . Такова нещо не бях виждал ! Тръгвам към вкъщи да видя колата ... :(

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да са живи и здрави бояджиите, отвори им се доста работа ...  :(

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колата май е издържала, поне на пръв поглед няма щети, но остъкляването на балкона е тотал :(

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моята не е имала тоя късмет, предно стъкло и накълвана яко ламарина. Братото "само" с ламарина, третата кола не я знам още...

 

Здраве да е, като се върна ще ги мисля. Представям си какъв митинг ще е при застрахователите.

 

Най-лошото е, че почват за човешки жертви да съобщават.

Редактирано от Цецо75
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На пръв поглед Пежото няма щети нито по ламарините, нито по стъклата. За щастие Шкодата е в гаража.  ^_^ 

За нещастие обаче до колкото разбирам доста от колите на приятели и роднини не са имали този късмет...  :(

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Стъклата ми са здрави. Друго здраво са двата фара, десния стоп и предна лява врата. Всичко останало е на дупки

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Гледах новините. Наистина това е трагедия. Особено за хората със засегнато имущество. Има и смъртен случай :(

Къде са ракетните площадки за борба с градушките!?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз се отървах без щети, колата е в гаража, вкъщи също няма щети. Обаче като гледах в Младост 1 какво беше - почти нямаше здрава кола, прозорците по жилищните сгради половината бяха тотал щета.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Гледах новините. Наистина това е трагедия. Особено за хората със засегнато имущество. Има и смъртен случай :(

Къде са ракетните площадки за борба с градушките!?

"Забравиха" ги при правенето на бюджета, от там трудно се гепи! Преди две седмици им отпуснаха "още" два милиона лева. Освен това те пазят само насажденията, а не градовете, нищо че пораженията в градовете са за много по-голяма стойност, от колкото на същата площ царевица примерно, вероятността от смъртни случаи също е по-висока.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз се разминах с две-три вдлъбнатини по покрива. Съжалявам за вашите щети. Наистина бурята беше жестока.... Но майката Природа трябва от време на време да напляска своите непослушни деца.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес в Лагера беше ад, добре че до офиса има проход в който успях да си спася колата. За съжаление много хора нямаха моя късмет  :(

А това е блока след бурята

033579086.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не бях виждал такава буря... Не знам как извадих късмета да се размина с 2-3 малки вдлъбнатини.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И при мен ламарините са с поражения, поне стъкларията е здрава. Бурята не пожали Бъкстон. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.