Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Ежедневни приказки !


Pepino

Recommended Posts

А защо е махната от забодените теми "Списък с телефони"? Сринала се е на второ старница и скоро съвсем ще потъне. Днес ми трябваше един телефон и доста трудно я открих.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз не мога да разбера защо като цъкна на бутона "нови мнения" и ми изписва че няма нови мнения? Къде да търся активните теми?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз не мога да разбера защо като цъкна на бутона "нови мнения" и ми изписва че няма нови мнения? Къде да търся активните теми?

При мен работи, да не би да си бил маркирал вече всички теми?
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нищо не съм маркирал. Като си цъкна на мойте публикации и ми показва темите с нови мнения. Така е от както е пуснат форума не е от днес.

Редактирано от masterOne
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А това нещо го свалям вече осми път. :BangHead:

Сменени са семеринга и О-пръстена с нови,но теча  не спира.За 40км.цялото масло от хидравликата се озовава в десния маншон на рейката.Оста няма грам износване. И нова втулка врътнахме на струг без грам луфт,същата работа. :ranting:

За ваше успокоение колата не е шкода,но приемам всякакви идеи относно ремонта на тая гад. http://www.clubford.org/forum/viewtopic.php?f=7&t=54262

6767758X.jpg6003530w.jpg

Редактирано от biser.or
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нищо не съм маркирал. Като си цъкна на мойте публикации и ми показва темите с нови мнения. Така е от както е пуснат форума не е от днес.

Маджо, като цъкнеш на нови мнения, отляво имаш три групи:

  1. По вид - трябва да имаш отметка на Форум
  2. По време - отметка на непрочетени или каквото си решиш
  3. Други - не трябва да имаш отметка. Ако си цъкнал на твои мнения, филтърът ще показва теми само в които си писал.
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А защо е махната от забодените теми "Списък с телефони"? Сринала се е на второ старница и скоро съвсем ще потъне. Днес ми трябваше един телефон и доста трудно я открих.

Така прецених Ивче,искаме облик-форум на Шкода :flag_skoda: ,не на телефонен указател. :book_1:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Гледам ,че в новия АутоБилд има статия за новите модели на Шкода. За някакъв Шерп(Skoda Sherpa) говорят. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мдам... http://auto.blog.rs/blog/auto/top-secret/2013/11/17/skoda-fabia-iii-superb-iii-snowman-suv-i-sherpa-suv

 

Ще сменяме, като излезнат тия хубавци (супърб 3 или сноуман) - шерпата ще е като йети-то горе-долу, дори ми мяза на hyundai ix35... :P

 

Поздрави

Редактирано от shaft
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ей Супърба изглежда жестоко на снимките, ако има модификация тип All Track, с някой от новите дизелаци от по 230-250 коня и с новата DSG ще е голям кеф  :flag_skoda:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От известно време се шматкам из форума на Волво.... е няма такава умряла работа - пишат активно 4-5 човека и ако искаш да пуснеш мнение, трябва да чакаш одобрение от арменския поп. Нашто форум си я най-гочян!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ей Супърба изглежда жестоко на снимките, ако има модификация тип All Track, с някой от новите дизелаци от по 230-250 коня и с новата DSG ще е голям кеф  :flag_skoda:

Трай, не думай! Че направо ме засърбяха ръцете! 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ей Супърба изглежда жестоко на снимките, ако има модификация тип All Track, с някой от новите дизелаци от по 230-250 коня и с новата DSG ще е голям кеф  :flag_skoda:

Дай някакво инфо за тея дизеляци, че нищо не намирам :(  

Редактирано от stefan l
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И Октавия Купе изглежда добре:

http://e-zemun.rs/lifestyle/auto/skoda-octavia-coupe-za-2015/

Но това са само "предположения" на Аутобилд които може и никога да не се реализират. И Фабията изглежда добре.

Редактирано от ivand911
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дай някакво инфо за тея дизеляци, че нищо не намирам :( 

 

AutoBild 346 брой от 16 май, има обширна статия за следващия Пасат.

2,0 TDI - 231 к.с./600Nm

2,0 TDI - 258 к.с./600Nm

Като пишат, че и двата ще се предлагат със 7-степенна DSG, но силно се надявам да пуснат 10-степенната да я слагат  :tooth:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някой може ли да потвърди тези джанти оригинални Шкода джанти ли са си или не ? В нета не намирам с 6 спици 15-ки, а и май друга не съм виждал, само с 5 спици срещам. По средата са си с капачки с емблемката на Шкода..

032051453.jpg?r=0

Редактирано от Alexandar
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ориргинални са,но и боядисани в черно между лъчите.

Супер, мерси :)

 

Тогава има ли разлика в големината на капачките между различните модели оригинални джанти Шкода за О2 ? Подариха ми нови капачки, пробвах с една, но не успях да я сложа с доста усилия, пък ме е страх да не я счупя. Или напъване му е майката ? :)

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Какъв е парт номера на капачката? Че и аз си купих уж оригинални, така и изглеждат ама не станаха

Останаха в багажника...утре ще проверя и ще пиша, ако ги пише на опаковката или на гърба им. При мен излиза че са по-големи и не могат да влязат. И при теб ли се получи така ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Останаха в багажника...утре ще проверя и ще пиша, ако ги пише на опаковката или на гърба им. При мен излиза че са по-големи и не могат да влязат. И при теб ли се получи така ?

И при мен така се получи. Съвсем малко по-големи, но не станаха. Парт номера трябва да го пише от вътрешната страна

Ако си ги взел от Продавалника може да сме си купили едни и същи

Редактирано от pepi
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И при мен така се получи. Съвсем малко по-големи, но не станаха. Парт номера трябва да го пише от вътрешната страна

Ако си ги взел от Продавалника може да сме си купили едни и същи

Кофти тръпка. Вкрайна сметка намери ли си точен размер ?  Моите предполагам са от Симеоновско или Сточна гара... Явка, намеси се :sorry:

Редактирано от Alexandar
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.