Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Купувам: джойстик за ел. огледала Октавия mk1


minkov89

Recommended Posts

Колеги, търся джойстик за ел. огледалата за моята Октавия 1. Трябва да е с подгрев задължително :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз имам същата шкода ,като твоята само че моят подгрев  не е от джойстика а е от копчето за подгрев за задното стъкло и аз го сменях едва го намерих втора ръка 30 лв.

Качи снимка на вече счупеният джойстик на вратата да видим от кои модели е .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето това е моят, счупеният, колега:

 

334d622da09b6d3a67eb8deb4c90fcd4_920x0.j

 

Мисля, че и от Golf 4 / Bora ще стане, само дето функциите няма да съвпадат спряло символите, но това е поправимо, стига да работи коректно. Дали ще стане номера?

И още един въпрос имам, тази функция L+R не е ли доста глупава? Струва ми се трудно да се настройват двете огледала едновременно?

 

NEW-99-04-VW-GOLF-JETTA-MK4-PASSAT-B5-BE

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега  вътре купето ти е като моето явно с малкия сенник на таблото.

Мисля си че този джойстик ,които е счупен не е оригиналния ти джойстик а този е на   Голф 4 .

Загледаи се в някои саитове дето продават ,като твоята октавия на всички остана ли джоистици те са им по различни от този които е на снимката,тоест няма символ за подгряване на огледала та и ако не се лъжа нека и някои колега да ме поправи ако не е така но твоето подгряване се задейства на огледалата веднага  щом натиснеш бутона за подгряване на задно то стъкло .

ако намеря снимка на това ще ти пратя линка на ЛС .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По прочетох малко и този джойстик ,като снимка ,които си посочил също става поне така пише.До колкото за мен аз си предпочетох оригиналният.

За съжаление не можах да ти намеря такава снимка но мисля че ти ме разбра.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За коя от двете снимки имш предвид, че става, колега? Защото, ако си прав и този, който съм снимал на колата не е оригинален, няма смисъл да търся

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За кой от двата казваш, че ще стане, колега? На първата или на вторарата снимка? Защото, ако този дето съм снимал на колата наиситна не е оригинален, няма смисъл да търся такъв. Ако става от Golf 4 без подгрев, ще е най-добре, защото се намират по-лесно. А как може да се провери дали подгревът на задния прозорец включва и този на огледалата? На бутона има ли нещо допълнително или си е с нормалния символ за подгрев само?

 

ПП Извинявам се за двата поста, но нета ми заби и затова се получи така :unsure:

Редактирано от minkov89
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

за снимката на новия джойстик ти говоря че ще стане на колата ти .

Според мен ти се включва подгряващото от копчето за подгряване на задното стъкло се включва и подгряването на страничните огледала .

Погледни в повечето саитове какви са оригиналните джойстици пише на тях само L - R без никакви други символи .

Сега сутрините,като да речем тръгваш за работа,колкото и да е падат слани мъгли или леки капки роса включи си копчето за подгрев на задното стъкло и ще разбереш .

 

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...

Колега , днес имах малко време и го прекарах зяпайки по витрините на магазина в София на Сточна гара и имаше от този вторият тип джойстик с отделни позиции за двете огледала и нагревател в средата и цената беше прилична според мен (около 20 лв.).

Успех!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, да ви предупредя, НЕ си купувайте нов джойстик, ако не сте сигурни в качеството. Аз си поръчах по интернет, страшен китайски боклук. Не работи както трябва, топчето на джойстика не се движи плавно а заяжда и няма шанйс да си настроите огледалата нормално. След 15 мин. ръчкане се изнервих и го изхвърлих. Предпочитам за същите пари да си взема оригинален от Golf 4 и съм сигурен, че ще ми свърши по-добра работа.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз само съобщавам какво съм открил по въпроса и смятам скоро да пробвам джойстика за Фобия , пък и това е магазин за Шкода , не ибей.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...Предпочитам за същите пари да си взема оригинален от Golf 4 и съм сигурен, че ще ми свърши по-добра работа.

Колега, имай предвид, че от голф 4, джойстика ще е с друга (синьо/червено) подсветка, а не стандартната зелена. Иначе да, при всички положения е по-добре ориналното, отколкото чайна афтърмаркетите ;)

 

Поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По въпроса за джойстика моят,който си го купих втора рака беше от Ауди или от Голф не се сещам но светеше червено .Разглобих го взех му здравите части и ги сложих на старият ми  счупен джойстик за да си запазя зелената подсветка.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Izolini locked this тема
Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.