Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

За автомобилите на метан и газ предстои смяна на талона


johnnie213

Recommended Posts

  • Отговори 55
  • Период
  • Последен отговор

Най-много писали в темата

  • PRR

    11

  • The Best Forman

    9

  • biser.or

    5

  • johnnie213

    5

Най-много писали в темата

Мда, ония горе официално се изходиха по въпроса. За пореден път омазаха пейзажа...

 

http://www.dnevnik.bg/bulgaria/2013/11/26/2190915_ne_e_nujna_smiana_na_talonite_na_koli_s_gazovi_uredbi/

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

Това обяви бившият министър на транспорта и депутат от БСП Петър Мутафчиев и зам.-председателят на парламентарната транспортната комисия пред журналисти в парламента.

 

На такива изказвания без нищо написано НЕ вярвам  :rfm:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес в КАТ е някак празно. :wacko_2:  На който много му се иска да си смени талона сега, мисля момента е доста подходящ. :crazy:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мине се, немине и някой чиновник пак се изходи по темата:

 

http://www.darikfinance.bg/novini/102387/%C2%F1%E8%F7%EA%E8+%EA%EE%EB%E8+%ED%E0+%E3%E0%E7+%ED%E0+%F2%E5%F5%ED%E8%F7%E5%F1%EA%E8+%EF%F0%E5%E3%EB%E5%E4

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много интересно се получава - вече две години минавам технически преглед и там ми издават документ, че колата ми както и газовата уредба са технически изправни (за което съответно плащам вече и по-голяма такса) и сега изведнъж излиза, че тези от лицензирания пункт за прегледи може и да са излъгали и аз трябва да мина през някаква друга сертифицираща организация и т.н. Да не говорим, че си имам и паспорт на газовата уредба, който също е бил издаден от сертифицирана фирма за монтаж на газови уредби с ежегодно минавани прегледи в друг отново сертифициран пункт, който пък е отговарял на някакви по-предишни законови изисквания и т.н. Сега някой решава, че трябва да се късат нервите на хората и да се пълни касичката и давай.

 

На практика се получава така, че би трябвало да ме глобят март месец 2014, ако не си сменя талона и не мина сертификация на газовата уредба, въпреки, че по същото време ще имам валиден технически преглед на същата уредба, който удостоверява, че всичко е наред?! :BangHead: :wacko_2:

 

Напълно нормално беше новите промени да се прилагат за колите на които се монтира газова уредба след влизане в сила на промените в нормативната уредба, а не да се тормозят собствениците, които са изпълнили всички предишни изисквания.

 

Очаквам следващата стъпка (за пълнене на касичката) да е за смяна на талоните в следствие на това, че металните джанти с които е купена първоначално колата (които са 13 цолови) са сменени с алуминиеви (14 цолови). Ветробраните май също изменят конструкцията ... :eusa_think:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.