Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Джанти


skodafan95

Recommended Posts

Трудничка задача за в България. 13 ки изкачат, най често ралиджийски електрони. Ориентирай се към Англия , там има богат избор. Също така търси модели /десени 14 ''ки за VW Kaffer след 1967 г., тогава минават на 4 по 130 мм междуболтово като на Шкодаците.

 

 

 

Следи раздел ,, Продава". За чехословашките, ралиджийски електрони задължително се сменят шпиките на главините с по - дълги , те изкачат най-често за продажба.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 5 седмици по-късно...

Имам няколко комплекта, но зависи от цената, която ще предложите.

 

 

13"

022814436-big.jpg?r=0

 

13"

006720172-big.jpg?r=0

 

13"

post-1571-138453084773_thumb.jpg

 

 

14"

006843915-big.jpg?r=0

 

15" ламаринени

6SdfU.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега, джантите наистина са уникални. Които и да е от 13ките биха й стояли отлично. Лошото е, че в момента съм студент и съм много на червено с финансите. Единственото, което мога да Ви предложа е бели лети джанти, 14ки, 4х100 с гуми. Подобни са на тези от втората снимка и 100 лева. Ако имате интерес, мога да изпратя снимки.

 

Поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Зависи от цените които ще предложите.

Ако искате пишете на лично съобщение.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега mecho_klecho, не мога да ти изпратя ЛС. Има някъв проблем. Изпрати ми на ЛС е-мейл или номер на тел.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Извинявам се колеги, оказа се че ми е пълна кутията и не мога да получавам лични съобщения. Жоро ми се обади да ми каже.

А що се отнася до офертата от 100лв не мога да я приема.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Извинявам се колеги, оказа се че ми е пълна кутията и не мога да получавам лични съобщения. Жоро ми се обади да ми каже.

А що се отнася до офертата от 100лв не мога да я приема.

 

Еми колега пишеш сега след три дни, и пак не си изпразнил кутията и не приемаш ЛС. Кажи как да се свржем с теб, или пиши цена тук, или ми прати цена на ЛС, или си дай мейл или тел. или ако не продаваш кажи ??? :o

Редактирано от 1000MB
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Изтрил съм си всички съобщения от кутията не знам защо не се получават ще пиша на модераторите.

 

Иначе всичко се продава на този свят. Но няма да ги дам без пари :-)

Все още имам шкоди на които да ги сложа

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 месеци по-късно...

Здравейте колеги не съм влизал със форума от много време и като гледам имам запитвания за джантите.

Извинявам се, че не съм отговорил по-рано просто наистина не съм влизал във форума извинявам се за което.

 

Бялото Аполо е вече при Косьо (Galiard)

Черното Аполо е при Вальо (Otgorata)

 

За другите ще обява такава цена че ако ги продам добре, ако не ги продам ще си останат за мен :)

 

Белите Минилаит 13" 5 броя - 800лв

Жълтите 14" 4 броя - 1000лв

Ламаринените 15" - 100лв

 

Извинявам се за изключително високите цени но просто слава богу все още имам шкоди и не ми се разделя с тях, пък ако някой реши да ги вземе ще имам основателна причина да се разделя с тях. Това са ми съображенията.

 

Отново извинявайте че не съм отговорил на запитванията по-рано.

 

Лек ден на всички.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Доста са високо цените колега и аз съм заинтересован ,но 1000 лв мисля ,че са бая над цената им поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да определено цената е много висока, нопо-горе обясних съображенията си :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.