Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Смях в залата :-)


orange!

Recommended Posts

Преди 22 часа, joro-120L написа:

Тоз момък, опитал ли се е да изпее това, което е написал? :)

Надали

..................

- Имате ли хоби?
- Да, жени и пиене.
- Но това са пороци, не хоби!
- Добре, тичане. 
- И къде тичате?
- Където има жени и пиене...

  • Одобрявам 1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 седмици по-късно...
  • 2 седмици по-късно...
Преди 12 часа, PIIIcoppermine написа:

Или е Бе, или е Де. Искам 50/50! :)

 

"Нека включим компютъра в играта с 50/50"

?

 

Ти си Саше.

IMG_20230201_132009.jpg.2959d052afd5d79a9c5294a52a058d46.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 1.02.2023 г. at 13:22, mRt написа:

Ти си Саше.

 

И докато Сашо мисли, разговор в един небезизвестен столичен кабинет:

- Докторе, много ме е страх от зъболекар! По-добре да родя още едно дете!
- Решавайте вече госпожо, да знам как да наглася стола!

  • Одобрявам 5
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

E, то, няма какво да се мисли. С приятелката е Бе, а с приятелите Е Де. ....  Но като цяло за пред пресата , верния отговор е Бе... Това е малко като миналата година, като на един приятел, едно от 3-те гаджета ми каза - Я, сега, кажи Петкан, има ли си други жени ? Аз, погледнах странно и казах - ма, за какво ме питаш такива тъпи въпроси, разбира се, че си единствена !!!

Ps  . Гена, абе понеже съм вече мнооооого стар , я кажи има ли фаво 1.6 или беше само прототип, или въобще нямаше?

Редактирано от PIIIcoppermine
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 13 часа, PIIIcoppermine написа:

...

Ps  . Гена, абе понеже съм вече мнооооого стар , я кажи има ли фаво 1.6 или беше само прототип, или въобще нямаше?

Няма и никога не е имало .. 1.6 има само един прототип на Форман в музея в Млада Болеслав.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно...

Отиват Михаел и Ралф Шумахер на палатка - поляна в гората, далеч от фенове и състезания.

По едно време, през нощта, Ралф се събужда и гледа че Михаел го няма в палатката. Излиза да го потърси и к'во да види - Михаел търчи, а подире му се набира вълк.

- Тичай по-бързо Михаел - ще те догони.

- Да бе. Ще ме, ама друг път - отговаря Пилето - Водя го с обиколка ?

  • Одобрявам 6
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Ленив ден в малко гръцко село. Дъжд се сипе като из ведро, улиците са опустели. Времената са трудни, хората са затегнали коланите, всеки е задлъжнял на някого, всеки живее на кредит. Точно в този ден един богат германски турист решава да се отбие в селото, паркира автомобила си пред скромния местен хотел и влиза вътре. Слага банкнота от 100 евро на рецепцията и казва на собственика, че първо иска да погледне стаите и тогава ще реши дали да наеме някоя за през нощта. Хотелиерът му дава няколко ключа и в момента, когато чужденецът се качва на горния етаж, той тутакси грабва банкнотата от 100 евро и тича до близката месарница, за да плати дълга си на месаря. Месарят взима банкнотата от хотелиера и хуква надолу по улицата, за да се разплати с фермера, от когото купува прасета. Фермерът взима банкнотата от 100 евро и бързо отпрашва да си плати сметката за храна и гориво към фермерския доставчик. Фермерският доставчик взима банкнотата от 100 евро, която му е дал фермерът, и тича да си плати дълга за вино и узо в местната таверна. Кръчмарят приема банкнотата от 100 евро и мълчаливо я приплъзва към местната прост*тутка, която в този момент отпива от питието си на бара, и която заради кризата влизала в положение на клиентите си и също предлагала услуги на кредит. Прост*тутката взима банкнотата от 100 евро и забързва към скромния местен хотел, за да си плати за стаята, която ползва. Собственикът на хотела приема банкнотата и я поставя на мястото, на което е била до преди малко, така че богатият чужденец да не заподозре нищо. В този момент, туристът слиза обратно до рецепцията, посяга към банкнотата от 100 евро, като обяснява, че стаите не задоволяват вкуса му, прибира си парите в джоба, качва се в колата си и напуска селото. Никой нищо не е произвел. Никой нищо не е спечелил. Но пък сега вече цялото село се е издължило и гледа на бъдещето с много повече оптимизъм.

  • Одобрявам 2
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 седмици по-късно...

коментар под новината за "инцидента" с главния каскет в държавата:

 

Село в планината. Звъни телефонът на кмета:
- Ало, при вас днес ще дойде депутат да пререже лентата на новия паметник.
Кметът вика разсилния:
- Тичай бързо на площада и гръмни с пушката да уведомиш населението!
Тича разсилния, вдига пушката: Тряяяс! Показва се една баба:
- Какво, бре? Хлябът ли дойде?
- Не, бабо, ще идва депутат да открива паметник!
Бабата се връцва и влиза в къщата. Стои сам разсилният, почесва се. Вдига пак пушката: Тряяяс! Показва се същата баба:
- Какво, бре? Да не е дошъл хляба?
- Не, бабо, ще идва депутат!
- Амчи не можа ли да го уцелиш от първия път?!

  • Одобрявам 2
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като гледам как се търкалят по пътищата , явно пазаруват от този щанд .. ароматизатори :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

- Докторе, каква е тази диагноза - ЕГЗ?!
- Един Господ Знае...

  • Одобрявам 1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.