Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Смях в залата :-)


orange!

Recommended Posts

Седи си един пич и мисли:

- Животът ми е шайзе!

Така ужасно да не ми върви! Жена ми ми изневерява, дъщеря ми простyтуира, синът ми е крадец, а и явно ще ме уволнят. По-добре да не живея.

Тръгнал към реката да се дави.

На брега седят три старици - мръсни, парцаливи и проскубани. Влиза мъжът във водата, а стариците го спират.

- Къде, бе момче?

- Ще се давя.

- И защо?

- Защото животът ми е ад!

И разказал всичко, което му тежало.

- Чакай, чакай! - казали стариците.

- Ние сме феи. Ще оправим работата.

Отскубнала косъм от главата си първата, духнала върху него.

- Ето! Жена ти те обича. Сега седи в кухнята и ти приготвя обяд.

И втората отскубнала косъм.

- Дъщеря ти се записа в техникум и я приеха в музикалната школа.

Третата духнала също косъм.

- Синът ти се хвана на работа в завод. А вече имаш и нов шеф. Чака те повишение.

Мъжът се разплакал.

- Как да ви се отблагодаря, мили феи? Нямам пари.

- А, нищо! Ще се отблагодариш по естествен начин.

Човекът много се стреснал. Бабите били отблъскващи, но нямало как. Събрал душевни сили, и се отблагодарил и на трите.

Преди да си тръгне, едната го попитала:

- На колко години си?

- На 42.

- Баси! 42 години живееш и още вярваш във феи!?

  • Одобрявам 5
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 4 часа, Izolini написа:

 

- Баси! 42 години живееш и още вярваш във феи!?

Па аз на тея години почнах да вярвам във вещици, ма това защото животът без тях ми е найс ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

- Брат, чак сега разбрах що й викаш "коте" - само съска и ръси косми из цялата къща......

  • Одобрявам 3
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Грузинец се връща от Москва.

- Е, драги, какво видя там?

- Москва е хубав град. Кремъл видях, Ленин видях, балет видях.

- Гиви, какво е балет?

- Балет е една голяма къща с колони. Влизаш вътре и всички се събличат, а после в залата има представление.

- Какво е представление, Гиви?

- Ами първо на сцената притичват мъж с три жени. Мъжът тича към едната, вдига й крака, помирисва - не е неговата. Тича към другата, вдига й крака, помирисва - и тази не е неговата. Тича към третата, вдига нейния крак, помирисва - неговата е. Вдига я и я мята на рамо. Бяга насам - няма къде да е*е, бяга натам - пак няма къде да е*е. Застана в средата на сцената и заплака. А публиката, всички на крака, пляскат с ръце и викат :"Е бис, е бис!" А къде да се е*ат, като няма къде?!?

  • Одобрявам 4
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

- Пич, к'ъв е тоя Илон Мъcк?
- Инженер е!
- Kaто Ванката ли?!
- Tи пък!!! Ванката е главен инженер!

  • Одобрявам 1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

- Скъпа, аре стига с тея битовизми - да сменим темата, а? Да поговорим за вечността например...

- Добре скъпи. Кажи сега защо ВЕЧНО нямаш пари?

 

?

  • Одобрявам 1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Една поучителна историйка специално за Сашко , като най-голям фен на 530Д

Върви си зайко из гората и дочува зов за помощ. Огледал се , разходил се и намерил коня паднал в огромна дупка.

-Помогни ми да изляза , моля!

-Ще ти помогна , но ще трябва да ме изчакаш да докарам БМВ-то.

Затичал се към вкъщи , метнал се на чисто новото 530Д , върнал се до дупката , хвърлил едно въже и изтеглил коня.

След известно време се разхожда коня из гората и също чува зов за помощ. Разходил се до дупката и вътре заека.

-Помогни ми да изляза.

-Ще ти помогна , но ще трябва да се хванеш за х..опашкта ми.

Ще , неще заека хванал коня за х..опашката и излязал.

Извода - ако ти е достатъчно голям х..я , не ти трябва БМВ ?

  • Благодаря 1
  • Одобрявам 5
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето защо Сашко искал БМВ! Пък аз толкова години се чудя за какво му е.

 

И за да не съм офтопик нещо специално за @The Best Forman

FB_IMG_1666281257606.thumb.jpg.1e6d03833f20dd8b29dc45805f1e6881.jpg

  • Одобрявам 2
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вечерно. Седи си на фотьойла бае ти Г..... , абе да го наречем Ставри и зяпа новините. Изведнъж - звъни се на вратата, ама едно такова настойчиво. Изприпкал байчо, отворил на пердах - готов да скине врато на тулупа дето го вдига баш преди оная цицорестата да му каже какво ще го духа утре (времето де) и....седи и мига на парцали - на прага една дребна фигурка, цялата в черно, с едно бледо личице, неприятно нахилена и си подмята един мъничък сърп.
- Ъъъъъъъъ.....такова ......ма ти да си......? Ай, сакън да не си Смъртта - рано ми е още, ей къде беше - имам нема годин как чукнах педесетака......
- Ами не - не съм Смъртта - отговорила Импотентността и...клъц ?

  • Одобрявам 3
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Глей ся (поне и тебе те чака скоро педесетака) - импотентността може и да не дойде , но артрита ...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 20.10.2022 г. at 13:49, The Best Forman написа:

Една поучителна историйка специално за Сашко , като най-голям фен на 530Д

Върви си зайко из гората и дочува зов за помощ. Огледал се , разходил се и намерил коня паднал в огромна дупка.

-Помогни ми да изляза , моля!

-Ще ти помогна , но ще трябва да ме изчакаш да докарам БМВ-то.

Затичал се към вкъщи , метнал се на чисто новото 530Д , върнал се до дупката , хвърлил едно въже и изтеглил коня.

След известно време се разхожда коня из гората и също чува зов за помощ. Разходил се до дупката и вътре заека.

-Помогни ми да изляза.

-Ще ти помогна , но ще трябва да се хванеш за х..опашкта ми.

Ще , неще заека хванал коня за х..опашката и излязал.

Извода - ако ти е достатъчно голям х..я , не ти трябва БМВ ?

Гена , няма да ти снимам джонсъна , ама като те вози 50 килограмова мацка в 530D , и стигнеш до работа , ама не ти се слиза , и ти ще я поискаш... :D Ама тогава нафтата беше 2лева...

Редактирано от PIIIcoppermine
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А, той Шашко има навика да залита по разни...."странности" - по едно време Меган 2 1,6 искаше, после Пежо 206СС (тук почна малко да ме съмнява ?), после пък Опел Тигра (убедих се ?).... Абе Шашко, ко да го праиш ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 13 часа, Vladi_a написа:

Ма тя може и с поло да те вози, тогава поло ли ще искаш??

Тя ме е возила и в полото на баба си, ама беше с шкодовия мотор и беше умряло горкото.

Преди 4 часа, Logrus написа:

А, той Шашко има навика да залита по разни...."странности" - по едно време Меган 2 1,6 искаше, после Пежо 206СС (тук почна малко да ме съмнява ?), после пък Опел Тигра (убедих се ?).... Абе Шашко, ко да го праиш ?

Дам, сега осъзнавам, че трябваше да се напъна, да дам 6000лв и да си бях взел Мегана. И Фабията не е лоша, стига да успея да я оправя отново. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ми ако почакаш месец ще ти продам моят Меган - и въобще не говорим за 6к ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 2 часа, Logrus написа:

Ми ако почакаш месец ще ти продам моят Меган - и въобще не говорим за 6к ?

Mоже , ако е Меган 2 фаза 2 k4m 812 112 коня с полу кожа , направо звънкай!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Грузински големец решил да си ушие костюм. В интернет магазин си поръчал най-скъпия плат. Отива при шивача. А той му казва:

- Ай, ти си такъв голям човек, плата е недостатъчно. Няма да стигне за костюм.

Отива при друг, същото. Опитал да поръча още плат, за съжаление плата е свършил. Почнал да обикаля от шивач на шивач в Тбилиси. Навсякъде му отказват. Човека е голям, плата е малко. Накрая един стар шивач му казал:

- Имам познат колега, арменец, в Ереван. Отиди при него.

Какво да прави човека, дигнал се и в Ереван. Шивача му взел мерките огледал плата и му казал:

- Другата седмица ще е готов, може да минеш да си го вземаш.

Отива другата седмица. Шивачът му дава панталона да мери. Всичко точно. С джобове и на дължина добре, никъде не го стяга или опъва.

- Ще мериш ли сакото?

Мери сакото и то ОК. Радостен плаща, а шивача пита:

- Ще мериш ли жилетката?

Шашнат грузинеца мери и жилетката. Удобна, с джобчета. Решил да попита:

- Аз обикалях в Тбилиси и всички ми казваха "ти си голям човек материята е малко за костюм", а тук стигна и за жилетка?

- Така е, защото в Тбилиси си голям човек, а в Ереван си мижитурка. Ще мериш ли шапката?

  • Одобрявам 4
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

След десет години задълбочено съвместно проучване на немския и английския наични институти , учените стигнали до извода , че на този свят , никой , за нищо не е длъжен на никого.

При оповестяване на новина 95% от българите изпаднали в шок.

  • Одобрявам 6
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От Англия щели да идват на бригада в Перник, за да берат ядове.

  • Одобрявам 2
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 седмици по-късно...

Като чуя призива "Да изчистим България за един ден" и краката сами ме понасят към оръжейния магазин.

  • Одобрявам 6
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 седмици по-късно...

317749991_523312429818651_2325701163638918869_n.jpg.1bef992bc21370fbbe64c150c817be3c.jpg

 

Използвам случая да честитя празника на имениците, моряците, рибарите, банкерите и жителите на Бургас в клуба! ?

  • Одобрявам 4
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В един бар млад каубой решил да доказва, че е най-добрият стрелец:

- Виждате ли чичкото зад пианото? Ще му отстрелям шапката без косъм да сваля от главата му - и докато някой каже нещо извадил пистолета и гръмнал шапката. Целият бар затихнал, само пианиста, без да го отрази, продължил да свири.

Доволен от успеха си, младежът решил да направи още по-впечатляваща демонстрация:

- Виждате ли чичкото зад пианото? Ще му обръсна половината мустак без капка кръв да пусна - извадил пищова и обръснал мустака. Барът мълчи, само пианиста го изгледал внимателно, но продължил да свири.

В този момент се обадил един старец:

- Момче, трябваше да си намажеш пистолета със смазка.

- Що? Да не ръждясва? Или да излиза по-лесно от кобура?

- Виждаш ли чичкото зад пианото? Това е шерифът и като свърши с тази песен ще ти завре патлака в г*за....

  • Одобрявам 6
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Монах и монахиня пътуват с камила из пустинята, а камилата да вземе, че да издъхне. Трагедия.
И тук монахът казва на монахинята:
- Е, явно тук ще умрем, но дай да си представим, че вече сме в рая - да свалим тези окови дрехите си и да чакаме всевишната благодат!
Свалят дрехите си, а монахинята гледа монаха в областта между краката и пита:
- А какво е това???
- Това, сестро моя, е коренът на живота. Ако го поставя в теб, ще се роди живот.
- И КАКВО ЧАКАШ!!! ЗАВРИ ГО В КАМИЛАТА И ДА ТРЪГВАМЕ!!!

  • Благодаря 1
  • Одобрявам 5
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.