Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Смях в залата :-)


orange!

Recommended Posts

Преди 4 часа, joro-120L написа:

238821954_1170779010083440_7816061016121398487_n.jpg.4a56932935961a241f3d847ff2f3f61d.jpg

 

 

Жоре, моля те #неизлизайнавън. ?

  • Благодаря 1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 1 час, The Best Forman написа:

Един път да знам отговора и ти ... ?

Не бре - той Алекси имаше предвид, че по твое време химикалките още не са били измислени ? Виж, да беше молив... ?

  • Одобрявам 2
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 15 минути, Logrus написа:

Не бре - той Алекси имаше предвид, че по твое време химикалките още не са били измислени ? Виж, да беше молив... ?

 

Това са моливите, младежи. Ако имате затруднения, Сашко може да го преведе и на английски.

 

https://ru.wikipedia.org/wiki/Koh-i-Noor_Hardtmuth

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сашко е напред с американския. Английския му все още не е толкова съвършен. 

 

Аз се радвам, че тука повечето хора имат чувство за хумор и не са някакви сръдльовци! ?

Редактирано от Алекси Георгиев
  • Одобрявам 2
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, Алекси Георгиев написа:

...Аз се радвам, че тука повечето хора имат чувство за хумор и не някакви сръдльовци! ?

 

Разбира се, Алекси. Аз го пиша съвсем сериозно, без грам ирония. С тази марка моливи започнах от как се помня. В детската градина. Баща ми каза - тези моливи са най-хубави. :) В последствие ставаха и за касети. Идеален шестостен са.

  • Благодаря 1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 28 минути, joro-120L написа:

 

Разбира се, Алекси. Аз го пиша съвсем сериозно, без грам ирония. С тази марка моливи започнах от как се помня. В детската градина. Баща ми каза - тези моливи са най-хубави. :) В последствие ставаха и за касети. Идеален шестостен са.

Всъщност , май други нямаше ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 18 минути, The Best Forman написа:

Всъщност , май други нямаше ?

 

Младежо, /ай да та изчеткам малко/, малък си и не помниш. ;)

Със сигурност имаше и едни "Хемус". Ама как иначе, в къщи имаме Шкода 100, естествено, че чешки. Наистина са добри. И за рисуване и за чертане. С различен тип твърдост на графита.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 16 минути, joro-120L написа:

 

...Със сигурност имаше и едни "Хемус"...

 

Тези със сигурност не ги помня .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 20 минути, The Best Forman написа:

Тези със сигурност не ги помня .

Я, обикновено на твоята възраст бяга краткосрочната, а не дългосрочната памет?

  • Одобрявам 1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ице, бъди по-обран с хората, които са по-мъдри от нас! ?

 

Ама ние като гледам почнахме темите от форума да ги обръщаме на вайбър, месинГър и сек'ви други спамерски форми... Да не ни засили "началника" към пробация за 6 месеца?! ?

Редактирано от Алекси Георгиев
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте, търся 2-ма човека да се присъединят към мен за абсолютно безплатна разходка с хеликоптер и яхта в района на Варна. Идеята е да излетим от Варна сутринта в събота 28.08. в 9 часа и да отидем на марина Диневи в Свети Влас, където ще обядваме на яхтата и ще излезнем в морето да се повозим малко. Ще пуснеме джет, водни ски и други водни атракциони. След това обратно на хеликоптера и ще летим по крайбрежието да разгледаме до към 18 часа. Следва вечеря на марината и след това обратно полет до Варна. Ако някой се интересува да ми пише. 
По възможност да са хора с хеликоптер и яхта, защото иначе няма да стане.

  • Одобрявам 1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 30 минути, Izolini написа:

Аууу, сега пак ще има обидени!

Ама като си почнал:

IMG_20210826_200838.thumb.jpg.15e78c80a78328953ffedf6fff46c6ab.jpg


Ааааааа, що ?!?

Нали, се гордеят с тях …

Мухахахахахаха ???

На рамо, да си ги носят ?

  • Одобрявам 1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дивото куче Динго...., аааа, така де, колегата @zloQQ от не е за лица под 18 ме запозна с творчеството на този невероятен гений преди много години и оттогава няма негов материал, който да не съм прочел, неколкократно, заливайки се и падайки от стола, или от леглото, от смях.

 

Премеждията и несгодите на Никола Крумов в Бургас.

 

С Кедъра лежим разстреляни под книжната ни шатра в Бургас – лошо ни е, снощи пирувахме като бременни въшки в мазен чатал. Колегата е решил да се оправя с кафе и вода (доста нелепо) – аз съм по-умен и ще пия бира.

 

Тръгвам напряко през поляната, а Кедъра крещи след мен да съм му вземел и на него (ще му уври главата на туй момче). Добирам се до заведението, без да ме сгази туристическото влакче и едно козле.

 

В кръчмата няма никой, сервитьорката е усмихната (ще се оженя за нея, ако жена ми разреши). Какво съм бил обичал...!? Да ѝ кажа ли какво...!? Ъ-ъ... аз съм *** – не изневерявам... „Две бургаски, моля... големи.” Момичето ме гледа странно: „Ама то е 10 сутринта.” „Дай, мила, че с колегата ще изгинем.”

 

Девойката е явно смутена. Бърника нещо изпод бара, аз си търся парите из елека (отскоро поддръжниците ми съвсем ме заеб*ха – как е Нора, как е котката, как е елекът). И... изведнъж... явяват ми се две големи ракии. Как тъй!? Защо!!! Гледам като нещо между плочки... „Извинете, ама аз си поръчах....” И в тоя момент загрявм (чудо). Повечето бири са в женски род – Каменица, Загорка, Астика, Ариана... Но в Бургас се има друго предвид – Бургаско, демек бургаска за ракия, бургаско за бира (в Шумен, ако кажеш шуменска, никой няма да ти донесе ракия).

 

Тук обаче се намесва силният ми интелект, който е като сухо чердже пред мокра баня – поръчвам малка минерална вода бутилка. Изливам водата най-церемониално (да не си помисли момичето, че пия вода и съм от ония), наливам ракиите унътре в шишето и поръчвам правилно. Епа, как да нося три неща с две ръце!? „Шишето под мишница, господине.” Какво ми подсказва, сякаш нямаше да се сетя тия дни!? Цепя с наливните през тревата... Камен отпива... търси да ме прегърне със сълзи в очите...

 

Автор: Никола Крумов

Източник: Фейсбук

 

 

Редактирано от РусенскоВарено
  • Одобрявам 2
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 31 минути, The Best Forman написа:

Не знам дали е за смях и дали е за тук ЦЪК и не знам , защо точно Шкода :(

С това изобилие от правописни грешки е за "плач в залата"!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Басист и барабанист в някаква банда никога не успявали да си уцелят ритъма. Страшна мъка - единият избързвал, другият забавял, тренирали, репетирали... не става. Толкова се отчаяли, че решили да се самоубият. Тръгнали двамата да търсят безболезнен начин. Обикаляли, мислили - тук шахта, там езеро, ножове, отрови - страх ги било... Накрая видели висока сграда и решили да се метнат от върха. Качили се на покрива, хванали се за ръка и заедно полетели в бездната. А долу се чуло:

- Туп.... Туп.

  • Одобрявам 3
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.