Jump to content

>skoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Смях в залата :-)


orange!

Recommended Posts

  • 2 седмици по-късно...

Специално за всички, които кандидатстват за "А" категория. Да внимавате на какво се качвате!

  • Одобрявам 5
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...
  • 2 седмици по-късно...

И т'ва отвън? Паникьор ?
Дай ми я да я оставя една седмица на двора с отворени джамове и мравуняк може да придобиеш ?
Моята бабичка, като я оставя да нощува отворена и на сутринта си имам от всичко - кеф ти паяжинки, кеф ти скакаУец, кеф ти некой мравчо

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И моята е на двора и няколко дена е игра на нерви с един паяк, който прави паяжина в ъгъла между шофьоркото огледало и стъклото. Първия път като  я видях и я махнах. На следващата сутрин пак. Днеска трета сутрин пак беше там - утре вече ще пръскам с ектокил. Ебати упоритата гад. А не се вижда паяка никъде. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Гадината и тая сутрин се беше проявила. Дали не се крие вътре в самото огледало? 

 

 

 

IMG_20210802_073931.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Най-вероятно е там баш!

Аз всеки ден си намирам колата с паяци и други животинки, че живея срещу парк - демек, на тяхна територия. А уикенда беше под едни дървета в Белчин, на сянка, че баси мора беше. Там, колко пълзящи и летящи твари я бяха "налазили" - лудница. А Вие, в 1-2 копринени нишки се огледахте ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 4 часа, zloQQ написа:

А Вие, в 1-2 копринени нишки се огледахте ?

Ами шумят в движение и им нарушават аеродинамиката, съответно им скача и разхода - нидяй ги бъзика са 'ората - той бенДзина с пари ??

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

При мене всеки нютон е от значение. ?

А и тя че дърта шкодата, дърта, ама вече щом и паяците я налазиха... :unsure:

Редактирано от Алекси Георгиев
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 29 минути, Logrus написа:

Ами шумят в движение и им нарушават аеродинамиката, съответно им скача и разхода - нидяй ги бъзика са 'ората - той бенДзина с пари ??

Що бре , нафтата на вересия ли я дават ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, The Best Forman написа:

Що бре , нафтата на вересия ли я дават ?

Де да знам (то с т'ва вече и печки не се палят) - аз съм гАзар ?  А и моята бабичка има достатъчно душа да не й тежи чак толкоз, че си возя пасажер - иначе казано при мен паУка си живее вътре някъде,  любител на френската возия ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 6 часа, Izolini написа:

@Logrus заради теб я намерих и умрях от хилеж!

 

 

Ице, една жена ако не пълни ръцете не ми я 'фали ?

На тез, гърчавите, им трябва тунинг:

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Решила наша Радка да направи сюрприз на мъжа си. Прибрал се човечеца от работа, взел си душ и тъкмо излязъл, Радка директно го замъкнала в спалнята, проснала го на кревата и го омазала целия с бита сметана.
И започнало едно облизване и едно пъшкане... и тъкмо като стигнала до сюблимното място, и спряла.
Той: Ама що спря, ма?? Какво стана??
Радка: Боже, Методи...така сЪ наплюсках!!!

  • Одобрявам 1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.