Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Смях в залата :-)


orange!

Recommended Posts

Пилот на излитащ самолет поздравява пътниците и обяснява как ще протече полета , какво е времето и че ще пристигнат на време. Свършва с речта , но забравя да изключи микрофона и казва на помощник пилота :

- В тоз момент искам едно кафе  и свирка.

Стюардесата хукнала към кабината да го предупреди , а дядо от задните места извикал:

- Момиче , и да не забравиш кафето!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Интервю с не(много)известен софийски зъболекар.

- Г-н Докторе, как работи Вашия биологичен часовник толкова години след като е произведен?

- Прекрасно работи, момиче! Сутрин в 07:10 пишкам, а в 07:30 се събуждам.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Този виц го знам по друг начин.

 

В 6:30 източеам цистерната, в 7:00 разтоварвам самосвала, а в 7:30 се събуждам.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Виц от Дарик кафе . Бойко се обажда на кмета на Перник и му казва - много е зле положението , скоро вода няма да дойде , направо незнам . Искаш ли да арестувам някой? Кмета казва - Не , но .... и му свършила батерията на телефона! :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Заради явна дискриминация ЕС постанови вече да не се казва "алкохолик", а "човек с нетрадиционна трезвеност!"

 

- Ти с какво се занимаваш?
- Работя в сферата на високите технологии.
- И какво точно?
- Кранист съм.

 

Вадя селфи стик, а баба ми вика:
- Хубаво мини и по кьошетата горе...!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Щатите готвят супершпионин, който да внедрят в Съветския Съюз. Години го учат на език, диалекти, поведение. Става ебаси агента. Толко добър, че и Бонд би му завидял.
Понеже летищата, гарите и пристанищата са под контрол на КГБ, го хвърлят с парашут край запустяло село. Дегизиран е типично за района с каскет и ватенка и от джоба му стърчи бутилка водка.
Заравя парашута, намира пътя до селото по картата и компаса и тръгва през полето.
Не след дълго стига до селото и гледа бабичка си чопли нещо по градината.
- Изгубих се, уважаема другарко! Как да стигна до селсъвета? - пита на отличен руски разузнавачът.
Бабата го изгледала отгоре до доле и плюнала презрително на земята.
- Нема да ти кажа, щото си американский шпионин!
Нашият герой се облещил, но след като се посъвзел запитал:
- Как ме разкри?
- Момче, по нашия край не се въдят много негри...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

- Скъпи мамо и тате,
най-накрая получих достъп до компютър и реших да ви напиша този имейл. Аз съм добре. Първите два месеца минаха много бързо. Ще ви разкажа с няколко думи с какво се занимаваме тук. Събуждането е в 5.30 сутринта. Първият ден си станах както на село в 4, обаче старшината ме накара са се върна в леглото и да пазя тишина. Така че в началото на деня мързелувам – не се занимавам вече нито нито с кокошки, нито с прасета. Скука.
Сутрин ни слагат по една раница на гърба и ни карат да бягаме. Старшината ме пита защо не се потя, аз му отвърнах, че разстоянието е по-късо от колкото бягах всяка заран с раницата до училище. Момчетата от града са много зле на края на това упражнение, ако старшината не гледа нося по някой на гръб, тъкмо да ми заякнат краката.
Редовно ни карат да гърмим, обаче явно съм в курса за начинаещи. Тук се стреля легнал по неподвижни мишени!!! Много по-лесно от стрелбата по косери или пъдпъдъци! Пък и никой не гърми по теб, както правят ония тъпаци от съседното село! Така че медалите тук са за мен.
Редовно ни карат да се боричкаме, както правим в къщи с батковците ми. Много са чупливи градските момчета, малко да стиснеш и нещо изпуква. Тук за срам на цялото село изгубих... Веднъж. Един младеж, към сто и тридесет килограмов, се спъна и падна отгоре ми. Аз, както знаете, съм 65 килограма, точно на половина. Не успях да се измъкна изпод него и му дадоха победата. Втория път вече имах готовност – като се засили се мръднах една крачка встрани, и после му се хвърлих на гърба. Стана много по-лесно, отколкото със селския бик. Стиснах му врата и той изпука. Няма страшно, старшината каза, че това е тренировъчен инцидент и родителите му няма да ни съдят!
Топла вода има всеки ден, още не мога да разбера защо...
Старшината не ни бие, мисля че му има нещо. Може да е вегетарианец, или сектант...
Храната тук е на корем. Или по-скоро беше на корем. Първия път като казаха, че можем да ядем колкото си искаме, аз набързо глътнах двадесет и пет кюфтенца. Не бяха лоши, обаче на мама са по-хубави. От тогава старшината ми дава да изяждам не повече от двадесет. Това не е проблем, сядам до някое градско момче на обяд, гледам го втренчено, и той ми дава половината си порция. И изкарвам до вечерта. Сменям ги, да не се оплаче някой.
Първата седмица три момчета ме дръпнаха зад спалните помещения, искаха май да ме ступат. Понеже се чувствали засегнати от моите успехи, не можело то така, новобранци да ги излагат. Няма страшно! Родителите им няма да ни съдят! Даже двама ще се върнат в строя, съвсем скоро, до два месеца. Като има зараснат костите. Третият май ще си полежи заедно с оня, големия. Понеже малко се спъна, и съвсем леко го бутнах срещу стената на бараката, и главата му мъничко влезе вътре. И пак се чу пук. Докторите казаха, че скоро и двамата ще излязат от кома. Така че, няма грижи!
Моля ви, кажете на батковците ми Тошо и Гошо да дойдат веднага! Да се запишат, след толкова ядене и игри, даже дават и пари! Бързо, преди онези тъпаци от съседното село да се усетят и местата да свършат!
Мамо и тате, обичам ви и ми липсвате! Тук е хубаво, дано ме харесат.
Ваша дъщеря:
Стойка

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кобрата Ице обикновенно е обърната на другата страна .. имай го предвид ако си поръчваш :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нормално е , в Шкода клуба има всестранно развити личности , аз още споря с един електроинжинер , че колата трябва да е с възможно най - мощния алтернатор , който можеш да си купиш и няма връзка колко амперчаса ти е акумолатора... :) (В следващия момент се замислям че на 32 , не съм сигурен как се пише "акумолатор")

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Саше , има Гугъл Преводач , има и една програмка Спел чек , все някой ще ти каже как се пише ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мене нета ми развали правописа, още от мирката започнах да имам вредни навици , а в 2-3клас много добре си пишех запетайките . ;)

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

от BG mama:

"Да ви се оплача. Майка съм на прекрасно момче. Всяка сутрин му правя чудесна закуска, но той не желае да я яде. Правя му и фрешове, но и тях не докосва. Предполагам поради тази причина трудно ходи и по голяма нужда. Опитах се да му дам разхлабително, но и това се посрещна с възклицания и викове. Гледам да му давам свобода - понякога го оставям сам да си избере дрехите (намесвам се само ако навън е много студено, а той иска да излезе само по една блузка и тънко яке). Ето, онзи ден се разболя, вдигна температура, едни сополи, едно чудо. Дадох му нурофен, цяла нощ лежах на пода до леглото му да му меря температурата и да му сменям изпотените дрехи със сухи. Постоянно вървя след него да му духам носа, да му давам сиропа от бъз и витамините. На вечеря пак не поиска да яде. Направих му чудна пилешка яхнийка, а той само я близна и до там. Почти не говори.... и това ме тревожи. Постоянно му купувам нови неща, за да го зарадвам - пак всичко се посреща с цупене. Това опониране за всичко много ме наранява, но най-тежко ми стана, когато на всичките тези грижи и угаждане, една вечер докато го галех по главата за заспиване, се обърна и ми каза: "Мамо, с жена ми мислим да се изнесем". И онази уруспия, снахата лежи до него и ме гледа самодоволно. Права беше баба ми, като казваше едно време, че майчинството е неблагодарна работа".

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.