Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Ти ли беше :)


igeorgiev82

Recommended Posts

Простено да ти е. А за возенето - няма никакъв проблем. Винаги когато мога B)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тъмнозелена стикеросана О1 към 14:30 паркира в локалното на Цариградско (посока Младост) след кръговото на 4ти км. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кой освирках със шкодичка Октавия 1 комби на красна поляна? Бях се направил до тавана с хора - инвазия за имен ден.

 

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кой освирках със шкодичка Октавия 1 комби на красна поляна? Бях се направил до тавана с хора - инвазия за имен ден.

 

Поздрави

 

Aко е било между 14ч и 16ч, и Октaвиятa е билa чернa, нaй-вероятно е билa женa ми :D

 

Поздрaви!

Редактирано от sharpshooter_
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кой пуснах със зелена О1 с теглич на Цариградско пред мен тази вечер?

Може да съм бил аз. Минавам по "Цариградско шосе" към 17:45 часа. Включвам се от детелината на "Алея Яворов". Сега се сещам, че някой наистина много колегиално ме пусна. Ако си бил ти колега много благодаря. Обикновено там трудно се включвам, а избягвам да карам по бус лентата. Имам стикер на рамката на номера, а той завършва на 66. :cheers:

Редактирано от johnnie213
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Aко е било между 14ч и 16ч, и Октaвиятa е билa чернa, нaй-вероятно е билa женa ми :D

 

Поздрaви!

Аз една черна RS-ка с ксенони, която я караше жена, видях преди няколко седмици, да - пак там, но не видях стикери нещо... не си спомням добре.

 

Днес си беше мъж шофьора. Не беше RS-ка даже... Иначе точно към 14:30-40.

 

Поздрави

Редактирано от shaft
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз една черна RS-ка с ксенони, която я караше жена, видях преди няколко седмици, да - пак там, но не видях стикери нещо... не си спомням добре...

 

 

:D точно моята булка ще да е :D а клубните означения, от време на време започват да се губят от мръсотията :sorry:

Сега е момента да я издадеш, ако е карала не както трябва :tell_me:  :tongue_2:

 

Поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:D точно моята булка ще да е :D а клубните означения, от време на време започват да се губят от мръсотията :sorry:

Сега е момента да я издадеш, ако е карала не както трябва :tell_me:  :tongue_2:

 

Поздрави!

 

Сори за спама, ама не се сдържах: Абе Ники, мий я поне веднъж-дваж годишно тая красавица, язък за прекрасната машина, откога се знаем, толко пъти съм я виждал, ама честно казано май нито веднъж не помня да е била чиста. Срамота!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сори за спама, ама не се сдържах: Абе Ники, мий я поне веднъж-дваж годишно тая красавица, язък за прекрасната машина, откога се знаем, толко пъти съм я виждал, ама честно казано май нито веднъж не помня да е била чиста. Срамота!

 

Да я мия ли? Аз газова й сложих, ти искаш да на мивка да я водя, утре ще речеш и ароматизатор да й сложа  :derisive:  Разбирам да я карах на бензин... няма да си руша репутацията я... :tongue_2:

 

:D Да не е бил любовника?  ...

 

Хм...любовник, любовник, как да е...ама и колата ако ми кара вече ще е прекалено  :eusa_naughty:   Всяко нещо трябва да си има граници :D

 

Поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хм...любовник, любовник, как да е...ама и колата ако ми кара вече ще е прекалено  :eusa_naughty:   Всяко нещо трябва да си има граници :D

 

Поздрави!

:lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Гената преди 40-50 мин. лежеееееерно зави от Тодор Александров по Опълченска. Свирнах, ама реакция йок :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бързото, лъскаво черно комби, което ме подмина при МОЛ Сердика днес малко преди 17:30, дали беше Ники sharpshooter_?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бързото, лъскаво черно комби, което ме подмина при МОЛ Сердика днес малко преди 17:30, дали беше Ники sharpshooter_?

 

Евентуално жена ми да е била, но щом казваш, че те е подминало нещо лъскаво, надали е била тя  :D  Предвид очарователния прахоляк по улиците и към днешна дата буркановоза продължава да е черен мат :tongue_1:

 

Извинявам се за спама, ама в тоя ред на мисли, понеже вече ми излезе име на човек НЕ миещ колата си, съм подготвил специално за Явката (iavkata) е те тоя линк :

http://stefanenko.snimka.bg/automobiles/vrs.747631.32389867.big

:cheers: Явка, приятелю, вече гък не можеш да ми кажеш :tongue_2:

 

Поздрави!

Редактирано от sharpshooter_
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

Извинявам се за спама, ама в тоя ред на мисли, понеже вече ми излезе име на човек НЕ миещ колата си, съм подготвил специално за Явката (iavkata) е те тоя линк :

http://stefanenko.snimka.bg/automobiles/vrs.747631.32389867.big

:cheers: Явка, приятелю, вече гък не можеш да ми кажеш :tongue_2:

 

Поздрави!

 

:eusa_clap: :eusa_clap: :eusa_clap:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

........, понеже вече ми излезе име на човек НЕ миещ колата си, съм подготвил специално за Явката (iavkata) е те тоя линк :

http://stefanenko.snimka.bg/automobiles/vrs.747631.32389867.big

:cheers: Явка, приятелю, вече гък не можеш да ми кажеш :tongue_2:

 

Поздрави!

 

:plate_offtopic:  Ники ... тая снимка ми се струва , че ще направи една година скоро :tongue_1:  :tongue_1:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

O2 scout СА9939 с клубни лайстни и О1 комби бяла РВ2960 със стикер днес около 12 на обяд в района на хотел Вега в Дианабад ? :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.