Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Ти ли беше :)


igeorgiev82

Recommended Posts

Днес Вълко ме изгледа странно докато бях пешеходец по алеята на Борис ІІІ, махнах му, ама вече беше отминал.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Снощи на 5-те кьошета синя Фабия 1 СА4010.... - свирнах, ама без реакция.

Днес към 8ч. на Тодор Александров засякох съпругата на Ivo_Dinkov с Фабията. Иво, може ли лепенки на Ауди да има, а да няма на Шкода?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес сутринта свирнах за поздрав на колега с червена Шкода (мисля Фаворит :computer: ) с номер завършващ на 93 на ул. "Проф. Фритьоф Нансен" малко след кръстовището на НДК. Дано не съм го стреснал. :flag_skoda:

Редактирано от johnnie213
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не си го стреснал, но стресна спътничката му! Да ти кажа, изобщо не те познах, а виждам, че и ти мен също. Аз малко под прикритие го играя с червената кола :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:P  абе стори ми се нещо позната (малко стресирана) физиономията зад волана (но в непозната кола) ама в тези задръствания нямах много време да се заглеждам. Пак някаква конспирация значи. :tongue_1: :banger_2:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес сутринта свирнах за поздрав на колега с червена Шкода (мисля Фаворит :computer: ) с номер завършващ на 93 на ул. "Проф. Фритьоф Нансен" малко след кръстовището на НДК. Дано не съм го стреснал. :flag_skoda:

Същия беше забелязан днес към обяд на околовръстното и Ч.Връх,ама Фаворит ли е,Форман ли е - не го видях добре,щото беше много бърз! :sorry:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е как обяснете ми бях невидим 5 години с тоз Фаворит ли , Форман ли (в случая Фаворит) , а Брат Пит (Велко ZloQQ) за пет дена обра овациите (клаксоните) на всички :eusa_think:

 

П.П. Велко , внимавай с камерите само ... я знам , че е бръз Фаворита :champion:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Снощи на 5-те кьошета синя Фабия 1 СА4010.... - свирнах, ама без реакция.

Днес към 8ч. на Тодор Александров засякох съпругата на Ivo_Dinkov с Фабията. Иво, може ли лепенки на Ауди да има, а да няма на Шкода?

Похвали се тя :D

Ами, изчегъртах ЕТ стикера, време е да сложа правилния стикер на задното стъкло, ама все отлагам да се дотътря до НИМ и да се сдобия с такъв :unsure:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Logrus ме отнесе като куцо пиУе домат. Мноо върви таз фелициа ;)

Ма туй само щото беше с руското Йети  :cheers:

 

А дали днес беше най-доброто време за задномоторка? Да отговори Сашо Пернишки - зелената красавица я мернах, около обяд, в една от уличките с/у КАТ Дървеница  :flag_skoda:

Редактирано от Logrus
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ма туй само щото беше с руското Йети  :cheers:

 

А дали днес беше най-доброто време за задномоторка? Да отговори Сашо Пернишки - зелената красавица я мернах, около обяд, в една от уличките с/у КАТ Дървеница  :flag_skoda:

Да, да, а днес с тези непочистени улици (поне в моя район) даже е още по-подходящо :cheers:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сутринта заредих на Военна рампа, всички коли на "malkiq" си бяха там, а малко след него ми се стори че видях колата на SKODA 105 RS непочистена от снега. :cleaning:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе Пепи (PRR), поне изключвайте аварийките, щото там киснат ченгета постоянно и проверяват хората и се заяждат гадно.... Става дума за снощи.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ааааа, те ни проверяваха предишния път. И те казаха да сме ги гасили, щото така сме ги привличали. Но жената е изрядна (дори със златен талон ;)) и предпочитам да ни виждат. А ти защо не се обади?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бърз червен Фаворит по Бъкстон, посока Т. Каблешков с невключени светлини и водач не махащ на махащи пешеходци :P .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Иво , в София има повече от един червен Фаворит , от горе на всичко моя няма опция да кара без фарове (модерна работа)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кой беше колегата днес с О2 антрацитено сиво преди фейса, мисля че беше СА 5964,около 22 и 45 на Славянска срещу Ink.Bar :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес случайна среща с един колега с О2 ВРС на кръстовището на Гоце Делчев и България :) ама незнам кой е колегата :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кой ме освирка преди около час в Младост 2 (зад МакДоналдс)? Колегата беше със сребриста О2, лифтбек с липспойУер, ама номера не му видях

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кой ми свирна днес към 18,00 ч. на бул.Цар Борис III-ти?

Говорех по телефона с хендс-фри, но забелязах черна О1 комби с клубни лайсни на номера.

:hello:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Боби (oktava) беше забелязан и освирен до Шел-а на България, някъде по обед.   :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес сутринта 7:30 на Румънското зелена ОК2 преди фейс-а, продължи в посока кулата :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.