Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Ти ли беше :)


igeorgiev82

Recommended Posts

На 27.06.2022 г. at 19:11, Алекси Георгиев написа:

 

Аз току що засякох Жорката пред Техмарт. На него мобилността не му е чужда. 

?

 

 

IMG_20220627_190226.jpg

 

Вече няколко пъти виждам колата спряна пред блока на приятел...трябва да го издебна някой път да се запознаем.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Един колега, който е решил да подкрепя CHUDOVISHNATA POLITIKA BA PUTKIN като,зарежда в Лукойл. Мързеше ме да стана, за тва яко зуум и да се познае :D

20220712_084140.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 37 минути, sauber написа:

Един колега, който е решил да подкрепя CHUDOVISHNATA POLITIKA BA PUTKIN като,зарежда в Лукойл. Мързеше ме да стана, за тва яко зуум и да се познае :D

20220712_084140.jpg


Абе, то и колегата, и автомобилът са ясни кои са, по-интересно е на кои бензиностанции да зареждаш, ако НЕ подкрепяш въпросната политика и искаш да изразиш своето несъгласие с нея, макар и по такъв скудоумен начин …

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ми аз не можах да го позная. Също така никой няма да повярва в ква поза бях върху два стола и краката ми връз конферентната. Така си пия кафето и пуша сутрин и за това и не се надигнах да видя. Видях само през една пролука Шкода със стикери, викам си - от наще е :D

 

По повод зареждането - грам не ми дреме. Аз не зареждам и не пазарувам то Лукойл защото са дебили и в 2022г. все още затварят за по денонощие (посред бял ден) за да правят ревизия. Мега тъпа фирма. Също така е бензиностанция с огромна концентрация на хора от типа "за 10 лв. на трета". Което означава, че за да си купя цигари, трябва да отделя 10 минути от живота си :D

 

п.с. - Да не е шефа тва бе?

 

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 11 минути, sauber написа:

п.с. - Да не е шефа тва бе?


Бившата на Шефа ;)
А зареждащият, сам да си признае :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еееее, много скрито-покрито станало бре! Няма ли кой да се похвали, какво е заменил, какво е придобил...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 59 минути, sauber написа:

Ма шефа си е махнал ВРСто? Да не е останал с оня LGBTQ+ автомобил Волво? Кажи си бе, @Mishelle ?!

Колата от снимката е "бившата". Наскоро се разделихме, но остава в клуба. Радвам се, че попадна в правилния човек, който ще продължава да се грижи отлично за нея. Замених я, както Пепи отбеляза, за коНби, пак Skoda. Има инфо (не от мен) за нея във форума, ще го допълня скоро. Volvo-то го продадохме миналата година, вече няма да има негови снимки :P

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 55 минути, zloQQ написа:

Еееее, много скрито-покрито станало бре! Няма ли кой да се похвали, какво е заменил, какво е придобил...

Мисля, че един от лачените проекти е намазал - О3 ВРС комбе цвят - на шприц кит

  • Благодаря 1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 1 час, Mishelle написа:

Volvo-то го продадохме миналата година, вече няма да има негови снимки :P

 

? Слава на Аллахата!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 7 часа, sauber написа:

 

? Слава на Аллахата!

Аз съм ? 

иначе и аз много ги хейтих лукойл , обаче  държат 10 стинки надолу , а освен това , последните няколко пъти като зареждам при тях , дава доста доволен разход на фона на ОМВ/ЕКО.

  • Одобрявам 3
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 месеци по-късно...

@b3lq7a да кажеш на човека, който взе твоето Yeti, да направи тавана черен. Ще е завършено! Иначе е станало мнооооого добре :) И все около мен паркира...

 

IMG_20221018_171710125.thumb.jpg.99990804221b0160a22cd43f35221a03.jpg

 

IMG_20221018_171816264_HDR.thumb.jpg.a5943670559983892f12d3968197db45.jpg

 

IMG_20221023_115848542.thumb.jpg.080cb010dae72168f9141c0fac85422b.jpg

 

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, zloQQ написа:

@b3lq7a да кажеш на човека, който взе твоето Yeti, да направи тавана черен. Ще е завършено! Иначе е станало мнооооого добре :) И все около мен паркира...

 

IMG_20221018_171710125.thumb.jpg.99990804221b0160a22cd43f35221a03.jpg

 

IMG_20221018_171816264_HDR.thumb.jpg.a5943670559983892f12d3968197db45.jpg

 

IMG_20221023_115848542.thumb.jpg.080cb010dae72168f9141c0fac85422b.jpg

 

 

 

Трая си аз, момчето е яко запален по Йети-то... Не питай за кеша, който е дал. Таванът ще е оранжев, след канал в КАТ... Така си е решил, негова си е! И аз му предложих да е черен, но... Той си решава! 

 

Важното е, че Йети-то остана в такъв човек и скоро пак ще се вижда на нсши срещи в СФ и Шкода клуб България събори! 

 

Пс. питай Пепино дали Пепи(новия собственик) е по-малко педант от мен! Радвам се, че попадна на такъв човек тази кола! 2мата Пеповци да му мислят, че тя пак се и @Pepino лично ще се грижи за нея(както и до сега)!

IMG-ed21067411e625304b08282b8d8bf27f-V.jpg

IMG-096b1403866a20f418cbee507b0fe2c3-V.jpg

  • Одобрявам 1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Замислих се и аз, дали не е останал за пред КАТ...

Супер е, че колата е попаднала на читав собственик. И моята единична случи на такъв. Върти яко километри, не пести изобщо от обслужване и е много доволен. Определено по-добър стопанин от мен се оказа, хахаха :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В петък бях в Еуратек на Тотлебен, аз с гръб към булеварда, но Илиян я видя, чакаща за ляв завой на Борис, посока Casa di Velko ? и определено беше впечатлен. Дори отдалече колата хваща окото.

Само се чудехме това боя ли е или фолио, ама май такова фолиране е доста по-скъпо от цялостно пребоядисване.

 

Поздрави.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Цвета е много як , една идея по различен от моята 120 ка , за да ме кефи супер евала !  :)

Редактирано от PIIIcoppermine
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 16 часа, РусенскоВарено написа:

В петък бях в Еуратек на Тотлебен, аз с гръб към булеварда, но Илиян я видя, чакаща за ляв завой на Борис, посока Casa di Velko ? и определено беше впечатлен. Дори отдалече колата хваща окото.

Само се чудехме това боя ли е или фолио, ама май такова фолиране е доста по-скъпо от цялостно пребоядисване.

 

Поздрави.

Фолио, 

Поздрави!

  • Благодаря 1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 месеци по-късно...

И аз го засякох, тържествено да търкаля красавицата по К. Величков пред 2-3 дни, ама не успях да го настигна...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хич не я търкаля - кара си я юнашката ? Не само адашът е засякъл Зеленка на Цариградско - цитирам: "Брат, да знаеш к'ва яка Шкода видех - една зелена, изпъната и пича си я юркаше бая."

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От няколко седмици нямам служебна кола, поради липсата на ежедневна лична, се наложи да изкарам Ленка. Кара се 6 дни в седмицата, между 70и 150 км само в София, а в неделя задължително ползвам винетката. Парадно не си спомням да съм я карал, единственно се старая да се движа в някои ограничения. От както е в мен, съм минал около 5к км., а ремонтите по нея са били смехотворни и напълно нормални за стар автомобил подложен на тази "езда"! Благодаря на Момчил за прекрясния автомобил!!! 

  • Одобрявам 1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.