Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Ти ли беше :)


igeorgiev82

Recommended Posts

преди 41 минути, skertin написа:

 

@mRt ..... Ако си забелязал на номерата подложки на Бри4ка, аз съм бил :) 

 

Не. По скоро забелязах десния накрайник и джантите ?

  • Одобрявам 1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно...

Освирках и омахах Боре и Марто преди малко на Симеон. В случай, че се чудите кой беше тоя луд с мръсното Волво. :) 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 1 час, axel написа:

Освирках и омахах Боре и Марто преди малко на Симеон. В случай, че се чудите кой беше тоя луд с мръсното Волво. :) 

Те обикновенно много бързат , като отиват натам .. може и да не са те отразили ?

  • Одобрявам 1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 2 часа, axel написа:

Освирках и омахах Боре и Марто преди малко на Симеон. В случай, че се чудите кой беше тоя луд с мръсното Волво. :) 

Хахахахаха

Абсолютно забелязан , без да беше познат ?

И ние махнахме , докато се чудехме кой познаваме с черно Волво 

 

 

 

 

  • Одобрявам 1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 2 часа, axel написа:

Освирках и омахах Боре и Марто преди малко на Симеон. В случай, че се чудите кой беше тоя луд с мръсното Волво. :) 

Хихихи, поне вече не се чудим, кого поздрави и кой си :D

Иначе, реакцията беше: Брат, ти познаваш ли някой с такова Волво ?!?

Поздрави, жив и здрав да си !!!

 

  • Одобрявам 1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Една изпъната Фабия 2 с номер 4061 ме накара да се зазяпам на бул. Стамболийски около 18и30ч? Дали не беше на някой от клуба? 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави на колежката идваща от Банкя. Засякохме се на светофара при Бриколаж на влизане от околовръстното към 16:45ч. Аз естествено съм куфар и нямаше как да сигнализирам. 

IMG_20220429_164532.jpg

Редактирано от ghost_rider
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

До "ВСИЧКИ" - Не е хубаво така. Дава се лош пример:

 

https://youtu.be/g7MAxwUkItw

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Човека се е дръпнал умишлено най-дясно, за да не пречи и да може да бъде изпреварен, защото кара бавно. В случая това бих го определил като шофьорска/колегиална толерантност. Въпрос на личен избор е дали ще се възползваш. Но не бих го определил като “лош пример”. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

До @Mishelle - А още по-лошото е, че "Skoda"-джията не ми свирна, да ме поздрави. Тц, тц..

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 1 час, tuningmania написа:

До @Mishelle - А още по-лошото е, че "Skoda"-джията не ми свирна, да ме поздрави. Тц, тц..

 

Ти затова ли клепаш така ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Или аз не съм чел правилника или на 1чна непрекъсната не може да се изпреварват бавно движещи се ППС. Я да видим, че според моите знания водачът на октавията не е в нарушение!

Редактирано от b3lq7a
.
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 седмици по-късно...

@Rosen Raychev Многo яка снимка. Не само заради 100-тицата в движение, което се вижда много рядко, а и заради дядото и бабата вътре. Много символика има в тази снимка. Браво за кадъра, лично мен ме изкефи много.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

преди 40 минути, Alexandar написа:

Rosen Raychev Многo яка снимка. Не само заради 100-тицата в движение, което се вижда много рядко, а и заради дядото и бабата вътре. Много символика има в тази снимка. Браво за кадъра, лично мен ме изкефи много.

Майка ми е фотографът, за жалост аз не видях колата на живо. Баща ми каза, че изглеждала в много добро състояние. 

Така да завиждам, щото тъкмо ме оставиха на училище и след половин час ми я прати... 

Редактирано от Rosen Raychev
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Стоян @Stucata , беше издебнат от черен ГоУф, първо странично /никаква реакция при "къси-дълги"/ преминавайки по бул."Витоша" пред трамвайната спирка при пилоните на НДК, а после и изотзадзе, завивайки по ул."Бузлуджа", днес, в 11.10 часа :P ? ? 

 

Сюпърбът, много радва !!!

 

Както и шапката на шофЕра :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 6 часа, Боре написа:

шапката на шофЕра

бахаха ?? В района дебнех за място, че бях на зъболекар (срещу пилоните), та затова не съм регистрирал поздравяващите фарове ✌️ Чак на районния паркирах... Деб@ и разбитата уличка е тази (Бузлуджа казваш се казва...) - то на места не е асфалт, а са некви бетонови блокове, които при застъпването се разминават и става егати стъпалото, отделно дупки, абеее ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това е колегата Георги - gsav

Редактирано от Алекси Георгиев
  • Одобрявам 1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 17 часа, Stucata написа:

бахаха ?? В района дебнех за място, че бях на зъболекар (срещу пилоните), та затова не съм регистрирал поздравяващите фарове ✌️ Чак на районния паркирах... Деб@ и разбитата уличка е тази (Бузлуджа казваш се казва...) - то на места не е асфалт, а са некви бетонови блокове, които при застъпването се разминават и става егати стъпалото, отделно дупки, абеее ?

Хахахаха, то цялото каре от улички, между бул."Витоша", бул."Скобелев", бул."Прага" и бул."Пенчо Славейков", е такова - дупки, пропадания, стърчащи железа, бетонни плочи, изровени павета, абе ... еб@ло си е мамИту :(

 

Просто следващия път, влез на паркинга който е 50 /петдесет/ метра след спирката на трамвая - почти винаги имо свободно място, цената е като на синя зона ;)

 

Поздрави !

  • Благодаря 1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Поздрави на собственика на червен пловдивски форман, гледах, че е бил на събора?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 16.06.2022 г. at 8:12, kukumitcin написа:

Колегата да се познае.

Вече два, три пъти засичам колата в Пловдив.

 

Аз току що засякох Жорката пред Техмарт. На него мобилността не му е чужда. 

?

 

 

IMG_20220627_190226.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.