Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Ти ли беше :)


igeorgiev82

Recommended Posts

  • 2 седмици по-късно...
Преди 1 час, Vladi_a написа:

Софийски Супърб комби 9588, сив, снощи на сточна гара. Май беше @tuningmania ? Поздрави!

Той Е

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 14.02.2022 г. at 12:51, Stucata написа:

Днес, 08.00ч. на 119то училище в кв. Изток...

 

 

Тъкмо съм минавал оттам сутринта да оставя детето на училище.

 

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

До @Vladi_a - Редовно минавам през Сточна Гара но точно Вторник несъм..

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 31 минути, tuningmania написа:

До @Vladi_a - Редовно минавам през Сточна Гара но точно Вторник несъм..

Интересно, кой ти кара колата по нощите? Или тя си има нощен живот и не ѝ се бъркаш :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

До @zloQQ - Гледах "History"-то на алармата. Само до Перник е ходила Вторник :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 2 часа, tuningmania написа:

До @zloQQ - Гледах "History"-то на алармата. Само до Перник е ходила Вторник :)

Ако намериш винкел в багажника - ходила е да се бие :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

До @zloQQ - Ходи на едни вълшебни Телешки Езичета в Масло. И без бой стават нещата..

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 29 минути, tuningmania написа:

До @zloQQ - Ходи на едни вълшебни Телешки Езичета в Масло. И без бой стават нещата..

Е, т'ва звучи много обещаващо деееб@! Пусни някакви координати, да заведа и аз Октвията. Да хапне добре, пък току виж, порастнала и станала Супърб :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 2 часа, zloQQ написа:

Ако намериш винкел в багажника - ходила е да се бие :)

 

Велко, подсети ме за един виц:

Дейвид Копърфийлд се е научил да минава през стени и прозорци в една пернишка кръчма. :)

  • Одобрявам 6
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

До @Vladi_a - Вчера ходих до Одрин, нищо не казаха на Границата :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 30 минути, Vladi_a написа:

@Stormbringer, случайно да си минавал днес с Октавиата по Царица Йоанна? Около 13:30, май....

Ми, май - да. Ако и отзад на Октавията е имало надпис "Stormbringer", пък - съвсем съм аз. ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...
Преди 11 часа, JORDITO написа:

Някаква вишна в Слатина ?

Видях те, но вече бях завил, а и бях под пара, че много закъснявах. От там до Вилхелм Пик вместо за 20 минути (според Wase) стигнах за 13.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вчера 16.03 към 18:30ч колегата @skertin . След тунела от Люлин посока център се наместваше за ляв ... ?

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 17.03.2022 г. at 12:12, mRt написа:

Вчера 16.03 към 18:30ч колегата @skertin . След тунела от Люлин посока център се наместваше за ляв ... ?

 

 

@mRt Това чак сега го виждам, много вероятно е да съм бил аз като цяло :) защото горе долу по това време взимам детето от уч, включвам се на Царица Йоанна с десен от пряката преди светофара и се намествам за ляв, че правя обратен към Люлин. Ако си забелязал на номерата подложки на Бри4ка, аз съм бил :) 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, skertin написа:

 

@mRt Това чак сега го виждам, много вероятно е да съм бил аз като цяло :) защото горе долу по това време взимам детето от уч, включвам се на Царица Йоанна с десен от пряката преди светофара и се намествам за ляв, че правя обратен към Люлин. Ако си забелязал на номерата подложки на Бри4ка, аз съм бил :) 

Е, явно ти си бил.

 А, ние се включихме от същата пряка, явно около 30 секунди след теб ;)

Нямах време да огледам номерата, защото шофирах, а по това време, на това място, винаги има някой желаещ да те отнесе.

Колегата пък, по това време вижда колкото кокошка в тъмно:D

Но, поне те забеляза !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сега се сещам, аз съм бил, в тоя ден майка ми взе детето и аз си го прибрах от нея. Тоест не съм се включил от уличката, идвал съм директно по Царица Йоанна, след което съм завил наляво и то е било точно по това време :) 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.