Jump to content

>skoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Ти ли беше :)


igeorgiev82

Recommended Posts

Велко, щеше да е яко ако последните букви от номера бяха  QQ, а не КК

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 57 минути, Алекси Георгиев написа:

Велко, щеше да е яко ако последните букви от номера бяха  QQ, а не КК

Ако можехме да ползваме латиница и номер само с букви - мислил съм го. Ако бях останал в Щатите, както го мислех преди 5 години, щях да си поръчам такава табела за Raptor-a, който бях нарочил за покупка. Там поне е смешна сума, нещо от сорта на 75$ годишно. Ама ей на, след 15 години там - финиширах в родината :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 12 часа, kukumitcin написа:

Днес по обяд колегата Izolini дали не беше на главната в Смолян ?

 

Беше. Но видях Фелиция само на "магистралата", на главната не. Сигурно съм блеел нанякъде.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 24.08.2021 г. at 21:27, Izolini написа:

@ID Aднес как ми изгледа Патфайндъра на околовръстното, ама мен не ме видя.

Той по други Жипки не се заглежда, моногамен е :D 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес около 13:00 по отсечката Български извор - Сопот бяха забелязани 2бр О1 с клубни лайстни на номерата. Първата, бяла, беше приклещена в една не лоша колона от коли и само видях че е СА. 

А другата, същата, беше на няколко км след нея и теглеше два кросови мотора на платформа. ?

  • Одобрявам 1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

До @Stucata - Аз реших, че някой ще ми се кара как паркирам там.. А то..

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес към 1900 изпреварих един Супърб 2ка на Хемус. Сивичък. Видях малък стикер на задното стъкло :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Я да видим колегата дали ще се познае :)

Забелязах, че има стикери от два събора...надявам се на следващата среща в Пловдив да се запознаем.

spacer.png

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 месеци по-късно...

Днес към 14:30-15ч по Околовръстното при Арена Младост мернах бяла Октавиа 2 с номер 6514 (май), стикеросана. Поздрави! 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 11 часа, Izolini написа:

@Alexandarреших да не те събуждам на Гео Милев и Слатинска, че беше само 7:50.

Да, точно казано ? На Гео Милев и Коперник все пак се събудих и те видях съответно и свирнах.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...
  • 2 седмици по-късно...

Анонимна снимка от социалната мрежа. Има и хубав текст към нея, но засега ще го спестя.

 

@tuningmania Миро, ти ли си?

 

267478518_2005290236311335_1049811564935120494_n.thumb.jpg.6c8f6bf56ae5dbedf97c256f9333a652.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Трябва да е извън Европа, ако т'ва е Миро. Няма Walmart магазини на нашия континент до колкото знам.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като гледам касиер ли е, касиерка ли е? И от "скъпата" боя е, май ще си прав за магазина.

 

За втори път я засичам в нета. Първия път я пропуснах, но сега реших да я покажа.

Хубави неща пишат за героя от снимката. Ако, естествено това е Миро и текста към снимката е верен. Ама много ми прилича. :)

Надявам се да разберем от него.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Жоре, не е Миро :)

Иначе и за нашия Миро можем да напишем хубави неща! Добро другарче е! Само дето прекалява с газираната кока... ?

  • Одобрявам 1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

"Този човек с количката пълна с играчки, беше попитан от касиерката защо купува толкова много играчки.
Малко смутен, той отговаря, че го прави, когато има малко повече пари. След това минава през детските болници и ги подарява на болните деца."

  • Одобрявам 3
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

До @joro-120L - Не съм аз.. Този е много фин елеганс..

  • Благодаря 1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно...

сутринта срещнах из тракийските булеварди много красив и чист сюпърб в цвят бордо и с клубна поставка на задния номер. и понавървява, също така ? мигнах със светлините, но не знам дали колегата ме е видял.

IMG_20220118_075725.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.