Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Ти ли беше :)


igeorgiev82

Recommended Posts

Днес, към 15 00 пред Майчин дом О2 с номер СА 5964. Беше паркирал пред мен. Поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бате, разкъртиха!!! И Контрол и Млък! И хората с малки деца, и майките с бебета там , и всички малолетки , няква ми пипна фланелката и ме гледаше като бога Кришна, всички дето бяха, трябва от малки да слушат Контрол. Те , докато се сменяха Млък! и Контрол, пуснаха и едно парче на Сърмата... Така се става истински човек! Още помня, дето бях пред сцената и една майка , цялата в татуировки , беше довела сина си и 2 мата си куфееха заедно.

 

Аз малко закъснях, че бях на работа до 8 и стигнах там чак към 9:10...

 

Най - якото беше ... абе имаше много хора пред кенефите и отивам, аз, да пикая в горичката , до оградата и тъкмо отивам натам , гледам светкат ми с фенерче. Отивам до човека , навеждам се и казвам:

- Кажи?

- Да пикаеш ли отиваш?

- Не бе, отидох да вида какво има там!

- Е там нема нищо?!?

- Е , видех ! :)

 

п.с. до сцената, на паркинга на персонала, имаше една ОК1 комби с изтрита предна емблема...

Така е Саше, така се става Човек !!!

Когато аз ходех на концерти на Контрол, ти си бил сперматозоид, а сега се кефим заедно !

Уви, последният голям концерт на Контрол, беше в зала "Универсиада" през 1994 г., а сега продават залата за "некви" 15 милиона...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Току що PRR ме " отвя" с мотора по бул. България :) Да се чувства поздравен!

Дори не съм разбрал  :blush: 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Току що PRR ме " отвя" с мотора по бул. България :) Да се чувства поздравен!

Теб някой да те отвее? Ти се шегуваш или си бил спрял на червено :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Юли, бях в задръстването, а то не важи за моторите :)

П. П. Сега ме отвяват, карам А6-цата, на 90-ката двигателя го разглобих по принуда :(

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Юли, бях в задръстването, а то не важи за моторите :)

П. П. Сега ме отвяват, карам А6-цата, на 90-ката двигателя го разглобих по принуда :(

Бях сигурен, че си бил в неравностойна ситуация :)

Ще успееш ли да го сглобиш за 2 седмици до събора? :(

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Малко вероятно е, чакам части, че за тоя двигател няма нищо налично. Но до последно вярвам в чудеса хаха :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес по обяд в Лозен покарах зад една Октавия 2 комби с надписи на клуба. 4961. Много измита беше! Поздрави на колегата!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мисля че се разминахме днес с Войслав на стария път от Пловдив към Пазарджик към 11:15. Късно видях лайсната и не можах да сигнализирам. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мисля че се разминахме днес с Войслав на стария път от Пловдив към Пазарджик към 11:15. Късно видях лайсната и не можах да сигнализирам. :)

Поздрави и от мен, но тук от клавиатурата :)

Да, пътувах днес от там, но изобщо не съм те отразил.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес на Цар Борис III около 11:55 се загледахме един друг с шофьора на сребриста О1 с регистрация РК и спортна предна решетка без емблема.

Някой да се разпознава?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бях брутално освиркан от невъзпитан хулиган дегизиран в vW Polo  :wacko_2:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бях брутално освиркан от невъзпитан хулиган дегизиран в vW Polo  :wacko_2:

 

1. Въобше не съм невъзпитан , а и отделно бяхме двама :fiu:

2. Въобще не е Polo , а Undead Минус :walkman:

3. Да , леко брутално беше

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бях брутално освиркан от невъзпитан хулиган дегизиран в vW Polo  :wacko_2:

 

 

Първо, бяхме двама хулигани - Аз и личният ми шофьор Мартин !!!  :smoking_1:

 

Второ, не съм съгласен да ми обиждаш Отпадъка, наричайки го Поло !!!  :threaten:

 

Трето - да, беше лееко брутално, но само защото Ти изобщо не реагира, на първите две деликатни подсвирвания  :banger_2:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сутринта към 8:00 на кръговото на Сточна гара, една ОК1 сивичка с доста готин look отпред,  намали и водача ми махна и ме пропусна да мина пред него. Супер готино ми стана поздрави, ако колегата следи форума. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...

Човек+VW=невъзпитан (по презумция)

 

Боре , смятай колко грозно е това изчадие , че човек разпознаващ аФтомобилите се е объркал ... добре поне , че марката е уцелил (можеше да каже Рено) :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Човек+VW=невъзпитан (по презумция)

 

Боре , смятай колко грозно е това изчадие , че човек разпознаващ аФтомобилите се е объркал ... добре поне , че марката е уцелил (можеше да каже Рено) :)

 

 

Уважаеми Дон Чичи, всичко на този свят, определено като "Немъртво", е грозно... 

 

И все пак си запазвам правото, на Събора да те точковам с притежавания от мен Отпадък   :tongue_2:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

С най-голямо удоволствие ще Ви дам тази възможност , но си запазвам правото да умра от смях ако едно прохождащо бебе , отвее Вашия "бански старец" на стероиди :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Човек+VW=невъзпитан (по презумция)

 

Боре , смятай колко грозно е това изчадие , че човек разпознаващ аФтомобилите се е объркал ... добре поне , че марката е уцелил (можеше да каже Рено) :)

Ти к'во за Рено бе, ааааа?

Освен това и кьорав няма да се обърка - Рено и да се съдерат немогат да направят толкова грозна кола като ГоУф (коя ще да е генерация).

 

Сашо Alexandar ме излови пешеходейки. Извинявай, бях отплеснал и не те познах в първия момент  :blush:

Редактирано от Logrus
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.