Jump to content

>skoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Ти ли беше :)


igeorgiev82

Recommended Posts

Сутринта на Малинов, 8:30h, първо освиках една синя О1 комби ... чийто водач спеше и не ме отрази, а след това и една сива 4х4 точно преди да направи левия завой. Надявам се поне на второ четене да съм бил отразен  :moto:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

След толкова махане, нямаше как да не те забележа.

И аз махах, но се разколебах да свирна, че таман потегляхме, да не излезе някой станал накриво

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да, днес имаше доста киселяци, а и не посмях да се обърна да погледна, че точно се беше раздвижил трафика и 30 метра по-рано една полу-събудила се реши да проверява как е да се кара на зиг-заг и за една бройка да ме залепи за колата в ляво  :ranting:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сутринта на Малинов, 8:30h, първо освиках една синя О1 комби ... чийто водач спеше и не ме отрази, ....

Аз минах по това време от там. Явно не съм уцелил правилната радиостанция, която да ме събуди. Макар волюмето да беше почти на мах! С новата бус лента движението е станало много тегаво и бавното придвижване приспива...

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ти точно смени от най-лява в средна лента след светофара. Аз подминах в бус лентата - идеална е за  :moto:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Малко извън темата, но с тая бус лента, да извикат картофка да покаже как е мислено - то те принуждават да караш или в бус лентата или в лявата да продължиш направо, за да си престроен за следващото кръстовищше.

Баси, основен булевард от 1 лента - това в най-забутаните държави няма да му казват булевард.

За табели и знаци - това са подробности - липсват по задание най-вероятно.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От мен много извън темата.

Знаеш ли какъв е проблема колега hamsia. Проблема е, че напоследък е модерно да има всякакви НПОта, а нормалните хора си мълчим. Пълно е със структури като "Сдружение Българска асоциация на пострадали при катастрофи" и "Спаси София". Както е ясно на всички, това са една тумба безделници, които тъй като не стават и зелето в бидона да затискат, са си измислили начин да са важни и да изкарват кинти. Питам се аз, кога организациите от сорта на СБА ще започнат да пазят нашия интерес...В момента всичко навсякъде е градски транспорт, велосипеди, еко-шит и дрън дрън. Не ме разбирайте грешно, то въобще не е лошо, но ако се прави като хората! Също така, автомобилите в следващите 20-30 години не виждам какво ще ги замени радикално, а те си остават основно превозно средство за бая народ. Сиреч някой трябва да пази интереса на бая-то народ, а няма кой...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз пък виждам колегата PRR как ръкомаха за поздрав от двуколесното.  :plate_skoda:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

PS: Сега видях колко нагоре е надписа на каската. Ще се слага втори да се вижда :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

vRS-ката е страхотна кола в какъвто и да било вариант и всеки собственик я конфигурира според вижданията си, обаче според мен хромът не е за тази модификация на Octavia. Лично мнение, разбира се.:)

 

Много добра vRS-ка в класически за vRS цвят, аз също мисля, че съм я засичал.

 

И като стана въпрос за цвета - ясно, че хората припадат по това синьо и от Шкода искат да го предложат на възможно най-голям брой клиенти, но щеше да е хубаво да го запазят ексклузивен за vRS. Така му отнеха част от чара.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ОФФ: Мисля, че златистото като на Фабията ми ще е интересно като визия на vRS. Малко хора го харесват цвета, но мен ме кефи :banger_2:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бяла октавия 3 с бургаска регистрация в 00:00 часа в Ахелой? Чукна дълги и наби аварийни, ама не можах да реагирам(черно Йети ЕН 3333КА съм аз)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

RS ли беше?Има една се движи из Бургас.Щом те е "отразил" обаче се съмнявам да е същия,защото той е "непробиваем".Няколко пъти съм му светкал за поздрав ама отсреща няма никой :) 

Редактирано от zar
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Беше с обикновенните фарове без лупи. Не беше рс-ка, пък и той човека беше зад мен и ми присветна. И номера не можах да запомня

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някой друг е бил явно!Евала ,че те е приветствал,което рядко се случва(поне на мен) в този район!Не мога да си обясня защо :)Някакъв със сива Фабия преди 2 дни изнервено повдигна рамене ,по каква причина му светкам :) А ся де?

Редактирано от zar
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Как се събраха днес две сини красавици на паркинга на Била зад хотел Славия

 

attachicon.gifIMG_20160727_142539.jpg

Ама защо си ме снимал от некрасивата страна :)))) Доста често спирам там, защото офиса е наблизо, а още нямам място на служебния паркинг. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.