Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Ти ли беше :)


igeorgiev82

Recommended Posts

Не мисля че е vRS. Беше на газ HTP или нещо такова. С калобрани, ветробрани, затъмнени задни стъкла, много лъскава.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Първата vRS ли е? Подобна, ако не бъркам номера псира в пресечка на Йерусалим (до градината на малката) всеки ден.

Не е врс. Иначе и аз доста често я засичам по околовръстното.

 

Апропо днес го освирках Шафта при Порше Юг. А Венци вчера ме мерна на кръговото при АМ Люлин и ме поздрави с едно мигване на аварийките.

 

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тази вечер,към 18:30ч,на входа на Враца,на паркинга на РБО мернах една Октавиа 3,СВ 11..АМ.Или подобен.

Струва ми се,че съм мяркал снимка тук във форума на кола с подобен цвят и номер.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не е врс. Иначе и аз доста често я засичам по околовръстното.

 

Апропо днес го освирках Шафта при Порше Юг. А Венци вчера ме мерна на кръговото при АМ Люлин и ме поздрави с едно мигване на аварийките.

 

Поздрави

 

Да, Ивчо... заспала работа бях днес цял ден :D Днеска не те видях изобщо напред, но те видях в огледалото чак като свирна - вчера си карахме заедно направо до ОК-то, да - веднага те хванах аз :P

 

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Маслено зелена шкода октавия  Вр65хх  с клубен стикер на задния джам, бе забелязана днес във Враца около 17ч.Колегата отпраши в посока химко,а аз свих за мръвки в любимият ми LIDL.  Не свирнах защото се бях дегизирал с пежо. :blush:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да ти пратя един стикер и за него. Така поне част от дегизировката ще отпадне :P

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кара си Гогата по една тясна уличка, срещу него некво голфче спира и дава назад, за да му направи път, а шофьорът подава ръка в стил гив ми файв...Гогата не зацепи от раз, но все пак си плеснахме ръцете и се поздравихме :hello:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Даам  :blush: . Гогата тамън се беше събудил, въпреки ранния следобеден час. Добра среща, съседе!  :tongue_1:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес към 18:10 на бул. България се засякохме май с Данчо - roodnb с бързата Фабия - номер 5667 или нещо такова. Много готини допълнителни уреди, както и цялата кола Искам и аз такива. :doubleup:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В късните новини на Нова, Октавия 2 СА2026 с клубни лайсни :) :)

Редактирано от maxrpm
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е не я ли познахте, не са много немитите и надупчени от градушка Октавия 2 в София :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е не я ли познахте, не са много немитите и надупчени от градушка Октавия 2 в София :)

Аз я познах преди 2-3 вечери в Люлин до пазара ;) даже и сигнал чух :)
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз понеже не съм гледал въпросните новини - по каква линия е попаднала там?

Сбиване.

Ама колата и шофьора нямат участие.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето тук на 11:40:
http://play.novatv.bg/programi/novinite-na-nova-kusna-emisiya
 
Ето и снимка:
V7oNp.jpg
 
Само аз ли го познах Цецо? :D Сутринта го гледах по новините...
 
Поздрави

ПП: "Нали те видях, че извади една тръба цол и половина с муфа половин цол и ги почна! К'во се правиш!" :nea:

Сбиване.
Ама колата и шофьора нямат участие.

Редактирано от shaft
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ех Макс, тая "единица" те вози от София до Соколския и обратно. То верно, че тогава вода не пи, ама чак пък толкова да не я помниш...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сутринта на Лешнокова Гора Юли щеше да прегази едно двуколесно с надпис "Skoda Club Bulgaria", а след това същото двуколесно поздрави синя О2 комби 8338  :flag_skoda:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сутринта на Лешнокова Гора Юли щеше да прегази едно двуколесно с надпис "Skoda Club Bulgaria", а след това същото двуколесно поздрави синя О2 комби 8338  :flag_skoda:

 

Мда и аз го видях Юли, малко късно обаче :) Теб също те поздравих в неделя на кръговото Драгалевци, ама бяхме с на жената Тойотата.

 

Интересно как си ме объркал с О2?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Айде питай де! Преди първото кафе съм на автопилот  :blush: При следваща среща ще се реванширам подобаващо  :cheers:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.