Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Ти ли беше :)


igeorgiev82

Recommended Posts

Засичам няколко пъти зелена октавия комби ВР5656 колегата ако посещава форума да си признава, че да пием по кафе някой ден.

Да не ВР 5615?

Оглеждай се и за ВР 4062....

:tongue_1:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес на Малинов две клубни фабии. Едната май беше roodnb, а другата не разпознах, че ми светеше слънцето. Опитах се да покажа това

IMAG3379_resize.jpg

ама дали бях разбран  :eusa_think:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Другата бях аз, с Данчо се засякохме, щеше за малко да ме отнесе, даже имахме време на светофара на Балан да си кажем 2 приказки. А, Пепи, аз поне теб изобщо не съм те отразил, за Данчо не знам.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честно казано си помислих, че си ти, но така блестеше слънцето в предното стъкло, че нямах шанс да видя кой е вътре. Пък и бях с "малкото" двуколесно  :moto:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе да не би да беше ти дето се промъкна на Малинов в задръстването между мен (средна лента) и автобус 76 (дясна лента) в участъка между двете метростанции, някъде около пешеходния светофар? Син мотор май беше. Ако си бил ти, да знаеш, че те "благослових" мислено - ужасно много мразя в теснотията и бутаницата някой моторист/мотопедист да ми се промъква на 1 боя от огледалата. Да не говорим, че така освен всичко друго, трябва да внимавам да го пазя и него да не го бутна, щото после аз ще съм виновен.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не помня какво имаше от дясно :sorry: Ама мотора е червен, а на каската си пише Skoda Club. Освен това "мушенето" покрай автобуси (и не само) го правя само ако колите са спрели, т.е. ако си се дживил не съм бил аз. При движещи се коли гледам да се държа в стил автомобил, т.е. престрояване и мушене само ако от ляво, респективно от дясно, е свободно и не засичам кола. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е добре, значи не си бил ти, моторът беше син със сигурност. Каска не съм гледал. Бяхме спрели всички. Някой друг е отнесъл благословиите за родата си от женски пол.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тия тамън го направиха Малинов и пак го копаят за нещо си.

Иначе се зачудих , кой моторист ме изгледа така странно , но нямаше да стопшя че си ти Пепи :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кой беше с О2 vRS СА0971 срещу сладкарница Рицка в Надежда 1 на първия учебен ден? Тъкмо отивах за торта.

Редактирано от maisuda
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Малинов го копаят заради пропадания. Понеделника най-дясното платно посока Цариградско беше пропаднало с поне 20см. Уж го копаха и оправиха, но явно проблема е по-голям и сега подготвят да изнесат цялото платно в насрещното за по-сериозен ремонт. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Малинов го копаят заради пропадания. Понеделника най-дясното платно посока Цариградско беше пропаднало с поне 20см. Уж го копаха и оправиха, но явно проблема е по-голям и сега подготвят да изнесат цялото платно в насрещното за по-сериозен ремонт. 

 

Хубаво, че ме предупреди, да не минавам оттам значи.

 

@roodnb: Йордане бре, ще ме отнесеш кат' свинкя блажен вестник, то верно, че тая Фабия трудно се удържа, ама...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Там проблема е между колекторите - лошо направен обратен насип и най-вече уплътняването му, предизвикано от бързане за рязане на лентички и "петилетката за три години"

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Явка, в тази част задръстване трудно ще се получи. Тапата е по-надолу.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сутринта засякох на пазара на Кр. поляна Октавия 3 2107 ... помня , че някъде съм я виждал из форума , я да си признава чия е?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Извинявам се за спама, ама на някой колега жена му ако чете и тя тая тема е изгорял със това, кой къде са го видяли.

Хахахахахаха

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес към 16.30 освирках една клубна сребриста Фабия хеч при склада за дървен материал на разклона на околовръстното при Овча Купел 2.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Борей, от тоя телефон не можеш да си караш автоматика по червените светофари... Хаха! На надлез Надежда аз те освирках преди два часа, но говореше по телефона и не ме хвана в кадър.

 

МНОГО е гадно с тоя фар... използваш тия за мъглата... Да го оправяш вече!

 

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Венци, сега ме озадачи...

На надлез "Надежда", е... кръгово...

На "Триъгълника" има светофари, даже и за "коуеуета", но там, до мен имаше Фабия 1 седан, същия цвят като на Гената и Иво, а зад нея - бяла О3...

Ти къде си бил?!?

 

П.С. Не съм говорил и избягвам да говоря по тел-а, в движение!

Но все пак, признавам - там бях :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да, да, точно на светофара в посока към опълченска беше ти. Аз се отбих към Кауфланд в Банишора, но точно хванах зеленото и не съм спирал - прелетях и в последната секунда видях, че си ти и свирнах, видях фаровете и т.н. Сега като се замисля може да си се подпирал просто, и аз да съм в много дебела грешка!!! Определено те наредих яко... Иначе, много добре знам, че си страшно точен и не би го направил, да говориш по телефона, затова се озадачих...значи си се подпирал на вратата!

 

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Така съм съгласен :)

И - да, вярно е, че се подпирам:)

То, нама какво да правиш, скучно е - поне не заемам "ГоУф" стойки...:)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Така съм съгласен :)

И - да, вярно е, че се подпирам:)

То, нама какво да правиш, скучно е - поне не заемам "ГоУф" стойки...:)

Точно! Набедих те, извинявай, човек! Иначе...скучно, я - автоматик, какво да говорим! (майтапче)

 

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.