Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Ти ли беше :)


igeorgiev82

Recommended Posts

Мони (blackspot) беше забелязан към 12ч. днес да прави обратен на България и Гешов :P

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сива О2 хеч 8403 с клубна лайсна на номера паркирана на ул. Оборище по обяд

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колегата @PUF-PAF беше забелязан на кръстовището на Нишава и Петко Тодоров към 18:30   :hello:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колегата @PUF-PAF беше забелязан на кръстовището на Нишава и Петко Тодоров към 18:30   :hello:

 

Хмм няма как. Вчера към 18:00 си бях паркирал вкъщи.  Чакай сега ме стегна дано колата си е на мястото :)

 

Иначе има е София едно комби със същите цвят и джанти - може него да си видял. Имаше ли стикери?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Може и да съм се заблудил, защото видях колата в последния момент и не забелязах стикери  :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мони (blackspot) беше изловен на Шипченски проход към 18ч. днес.  :hello:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сива О1 комби с лайсни на номерата беше поздравена от двуколесно в локалното на Околовръса при Симеоново.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сива О1 комби с лайсни на номерата беше поздравена от двуколесно в локалното на Околовръса при Симеоново.

Така беше - и аз ти пресветнах. Вечерта даже пак ти бибитнах на Г. Димитров, малко преди VMware

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хм, ... значи не ми се е сторило, че ми свиркат. Че много се чудих за какво  :cheers:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хм, ... значи не ми се е сторило, че ми свиркат. Че много се чудих за какво  :cheers:

Щот си бавен :tongue_1:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Гога от далеч се познава тоз Румстър, много извинявай че не можах да спра, но много бързах че ни чакаше дълъг път :) Поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Гога от далеч се познава тоз Румстър, ......

 

:plate_offtopic:  Чакай да сложи зимните джанти .... :wacko_2:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вчера на "Цариградско шосе" бях малко зад колега с Фелиция комби, сребриста мисля дизел с номер 1480 или нещо подобно. Интересното беше това, което превозва на багажника на покрива. :eusa_clap: Предполагам ще има някаква реставрация.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мисля че преди малко в 8:11 колегата chavdar (червен нов Супърб със стикер на задното стъкло) го засякох, качваше се на Цариградското. Бях назад през една кола, опитах се да го настигна ама той само настъпи и дим да го няма :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вчера по обяд на Тодор Александров Данчо roodnb се беше замислиш нещо в бързата Фабия. Свирнах, ама май не ме отрази - бях с двуколесното. И вземи се похвали с джантите :tongue_1:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аааа те тез жанти са миналогодишните :P иначе Ники ти хубаво си свирнал , но от шума на двигателя не съм те чул ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мисля че преди малко в 8:11 колегата chavdar (червен нов Супърб със стикер на задното стъкло) го засякох, качваше се на Цариградското. Бях назад през една кола, опитах се да го настигна ама той само настъпи и дим да го няма :D

Тъй беше ;)

Там настъпвам така, защото иначе ако преминавам лентите една по една много се бавя.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Освирках за поздрав стикеросана червена фабия. Дано не е било прието за "хранене"   :blush:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Освирках за поздрав стикеросана червена фабия. Дано не е било прието за "хранене"   :blush:

 

С малък клубен стикер в горна лява част на задното стъкло ? :eusa_think:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не беше Pepino ... освен ако не е свалил 20-30килца и си е направил пластична операция :P

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.