Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Ти ли беше :)


igeorgiev82

Recommended Posts

Кой от Варна с една убийствена Октавия vRS беше на летището в София към 9.30.

Имаше и лепенка на Gunter sport smile035

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кой от Варна с една убийствена Октавия vRS беше на летището в София към 9.30.

Имаше и лепенка на Gunter sport smile035

 

И аз я видях миналия месец пича ми свирка като се разминахме ама май не го познавам... :roll:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес два пъти разминах по околовръса и Симеоновско Фабия бордо със стикер на задното стъкло. Махнах ... от двуколесното smile048

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вчера с кой колега се поздравихме със сива, Старозагорска Фабиа 1 на магистралата между Ст. Загора и Сливен?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Към 18ч. освирих един колега с клубна Ф1 на България и Гешов, в посока центъра. Малко стреснато ме изгледа. :-k

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз пък видях колата на колегата skodko в Стара Загора на парада, но него не го видях :oops:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бях на сватба- на отиване имах 30 минути, докато направят на жената прическата- завъртях се, огледах колите, едно кафе, после картички, букети да купим smile049 , на обратно минах почти на бегом покрай колите, течеше награждаването и нямах време да те изчакам smile027

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Любомиров днес с много кофти предреждане на гемето :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вчера с кой колега се поздравихме със сива, Старозагорска Фабиа 1 на магистралата между Ст. Загора и Сливен?

Ами аз бях признавам си,ама ти си като изтребител с това SDI, два пъти ме подмитава.Бях се запътил за Варна на гости сестричката и при бат Сами за лека силова интервенция. smile152

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Любомиров днес с много кофти предреждане на гемето :lol:

 

Признавам, ама още от долу не успях да си влезна в мойта лента и така smile159

 

А при ТУ ме изненада Малкия и метнахме един лаф :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вчера към 17 ч. на Български извор една зелена ОК2 нещо от типа 1223 ли беше не знам, ама собственика ако чете форума да ме светне за джантата, че много ми хареса

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ееееееееееееееееееее, съсипахте ме! Направих обратен точно пред НСлС и тръгнах по Г.М.Димитров. Бях в най-дясна лента, а трябваше да хвана средната, за да продължа, обаче никой не остави достатъчно място, за да се шмугна, а не исках да се бутам и да пртискам никой и те така продължиш направо от крайна дясна лента БЕЗ ДА ЗАСИЧАМ НИКОЙ И БЕЗ НИКАКВА ПРЕДПОСТАВКА ЗА ПТП.

 

Айде лека.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ееееееееееееееееееее, съсипахте ме!

 

То човек не може да си кара нормално, вече ме е страх да се видя и аз тука :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кой беше паркирал зелената си О1 на бул. Христо Ботев - мерна ми се СА73****, ама не съм сигурен?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес към 15.00 черен супърб комби с клубни лайсни в Младост 1 до бл. 50

с готини джанти и интересен елемент над решетката.

Ама кой е smile049 С*413* ** нещо такова

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес колата на колегата sharpshooter_ беше забелязана в района на спортдепо в Младост 4 smile056

 

post-1982-138453496234_thumb.jpg

 

П.п. Ама и добър рег. номер имаш s_flag

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес колата на колегата sharpshooter_ беше забелязана в района на спортдепо в Младост 4 smile056

 

[attachment=0]sharpshooter_.jpg[/attachment]

 

П.п. Ама и добър рег. номер имаш s_flag

 

Ей тва е, шпиони навсякъде smile004

 

П.П. номера съм ги избрал да не си забравям ПИН кода s_flag

 

Поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес към 15.00 черен супърб комби с клубни лайсни в Младост 1 до бл. 50

с готини джанти и интересен елемент над решетката.

Ама кой е smile049 С*413* ** нещо такова

Аз, аз

Дето все ме хулят, че си го пазя само аз да си го гледам и не идвам по сбирките, но скоро мисля това да се промени.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вчера, към 18:40ч беше забелязана прекрасно синя Окравия 2 РС * 3671 ** коНби, да минава покрай бизнес парка smile035. Дали е съфорумец колегата smile021

 

Поздрави!

 

 

Мисля,че не е съфорумец ама бачка в HP, редовно и точа лига на окито :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Фабия 2 СА5*** със стикер на задното стъкло около 7 сутринта вчера на входа на Бизнес парка в Младост 4 ?

 

Присветнах, но колегата май не ме отрази или по-скоро се притесни и мина бързо, бързо през бариерата :D

 

 

Малко със закъснение , но аз ще съм бил този , но в 7 сутринта просто не съм се загледал ама грам :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вчера следобед на Е-79 пре разклона за Бобошево светнах на г-н Любомиров, ама той не реагира smile027. А днес сутрина на бул. "България" на една сива О2 с рег. № СА 8*6* светнах - ама пак нищо. Явно е време да взема да си измия колата smile152

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колегата с номер синя OCTAVIA 2FL с номер 1265 беше забелязан днес в 16:15 на МединаМед!

Все още не е казал кой е! smile092

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колегата Ники Любомиров или има двойник, за който не подозира, или се е преместил да живее срещу моя блок в Младост? smile048

031761791.jpg?r=0

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.