Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Съвместимост О1 и О1 FL


SawBass

Recommended Posts

Здравейте колеги, имам въпрос относно съвместимостта между части за колите. Като за начало да попитам дали някой от вас знае съвместими ли са духалките на парното и корите под предния прозорец ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако става въпрос за корите от които излизат чистачките да,съвместими са за духалките на таблото те самите табла са доста различни и няма как да станат но таблата са напълно взаимно заменяеми.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А ти  колега за коя година кола говориш за таблата  ? Щото да речем моята е 1999г и е с новото табло заводско сие това с малкия сенник на километража дето е и не е Феислифт колата ми .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами колата ми е 99г. Не знам кое табло се води новото или старото, но аз съм с това където бутона за аварийните светлини е в средата на средната духалка.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да с новото таблоси ,като мен те тия табла ги пускат от 99г нагоре . До преди 99Г са едни дялани с теслата мале мале абе грозниса.

Докато не се опита няма да се разбере дали стават   :)  .Според мен би трябвало да стават ,но не съм пробвал да сменям  духалките на парното и корите под предния прозорец.А бе тъблото ти е , като на фейслифта товае, ако беше с старото тъбло съм сигурен че нямаше да станат .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И на двете табла бутона за аварийните е по средата. Ако "посна" екипировката на колата е с гадното табло, ако е с повече екстри или е поръчвана с "по-изикана тапицерия" е с малкия сенник. Няма ново и старо, Low Line  и High Line, еднин вид. Най-най си е "Лорин И Клемент".

 

 

skoda-octavia-mk1-dash-trim-kit-3m-3d-15

a1713363b.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.