Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Проблем с централно и ел.стъклата на фабия 2


vasilmm

Recommended Posts

Та проблеми ми е странен,понякога като отключвам колата,се отключва само шоф. врата и като дам на контакт тогава се отключват и другите.Ел стъклата не работят.Само дясното и то когато се отключи от дясната врата.Тогава стъклото работи дори когато не е на контакт колата,но работи 1-2 мин и спира.Другото което е че като на която и от двете врати заключвам и отключвам колата стъклата пак не работят(по принцип се свалят или дигат при задържане) Някой сблъсклвал ли се е с такъв проблем?Колата е фабия 2 2007 1.2 НТР 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

С точно този не, просто защото колата ми е Фабия 1.

Заради дефектен кварц на модула за ел. стъклата (намира се във шофьорската врата), колата ми ту имаше работещи стъкла , ту частично работещи - я ляво, я дясно, ту нищо не работеше или се сваля само до средата.

Проблемът се пренасяше колкото и да е странно през комфорт модула и към осветлението на багажника. Ту работеше, ту не. Честно казано ако е оставала и отключена по нощите просто не сме го забелязали. Това защото аз не я карам, а само се занимавам с проблемите и, а това ми бяха доложили. След ремонта вече нямам проблем нито със стъкла, нито с лампата в багажника...вече година и половина.

Когато комуникацията по шината излезе от синхронизация или спре към някой модул, просто не може да си представите къде може да се прояви проблем. За този дефект Ваг-ком не помогна изобщо.

Редактирано от yulian_yanev
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно...
  • 2 седмици по-късно...

При мен има подобен проблем със стъклото от дясната страна на шофъора, когато го вдигам нагоре понякога тръгва надолу......Колата е на 25 000 км.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Проблема е отстранен!Оказа се скъсан кабел в буксата от вратата към купето,А за колегата който му сваля стъклото,дали уплътнението не стяга много стъклото и от там защитата да го сваля?Когато стъклото усети някакво съпротивление и се смъква само.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.