Jump to content

>skoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Swing AUX/USB


Recommended Posts

Колеги, Суинга има ли опция за външен вход (напр. от Айпад) - надявам се че може да се добави, просто колата е ниско ниво на оборудване и няма подлакътник, в който ми беше входа на старата Октавия. Някакви идеи или препратка към тема - не можах да открия с търсачката. Предварително благодаря.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, Суинга има ли опция за външен вход (напр. от Айпад) - надявам се че може да се добави, просто колата е ниско ниво на оборудване и няма подлакътник, в който ми беше входа на старата Октавия. Някакви идеи или препратка към тема - не можах да открия с търсачката. Предварително благодаря.

 

AUX има със сигурност.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега, видях в книжката, въпреки че е на италиански, че има някаква букса отзад на радиото, в която може да се свърже нещо и да има някакви изходи, но мислех че някой го е правил и ще разкаже подробности. Другата седмица ще ходя до Еуратек и ще питам на място. В екстрите за новият модел има директно докинг станция за Айпод, което би било чудесно, ама... не се знае дали е съвместимо. Ще споделя какво съм постигнал.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега, предполагам говориш за MDI интерфейса - търсиш този ефект нали?

Питай в ЕТ за този номер 5N0 035 342 D, би трябвало да стане за твоята кола.

Според мен е скъпичка екстра, затова бих ти препоръчал да си ползваш AUX буксата ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря, ще попитам и ще преценя. Ако имаше поне изведен AUX нямаше да се глезя допълнително, но като така и така ще се прави, не пречи да проверя за варианти.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

При суинг незнам как е но при денс беше следното:

 

УСБ няма

 

АУКС има но тои не е директен аукс ами е на пинове. Самата букса се казва факра и реално ти трябва сам да си направиш аукс кабел които накрая на завършва на пинове , които се слагат в буксата и в радиото.

 

Аз поради тази причина махнах фабричното радио , взех си една тарелка и си сложих стандарет плаер с аукс усб и т.н

 

За нещастие не сме с Октавии да можеш да си сложиш някое оригинално 2 дин радио с все екстри.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря, ще попитам и ще преценя. Ако имаше поне изведен AUX нямаше да се глезя допълнително, но като така и така ще се прави, не пречи да проверя за варианти.

 

Би трябвало да имаш AUX в жабката?! Нали за Октавия 2 става дума?

skoda-laura-vRS-15.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега, погледни тази тема, може да ти свърши работа:

 

http://skodaclub-bg.org/forum/index.php?/topic/41577-aux-input-%D0%BF%D1%80%D0%B8-skoda-octavia-mk2-facelift-blues-radio/?hl=octavia

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря, и аз нещо такова си представях, явно е възможно. Надявах да продават готов кабел в Еуратек, без да се налага да прибягвам до поялник, щото ще ми е за сефте  :sorry:  Е, оказа се че в Еуратек имат това, което PRO споменава, а именно 5N0 035 342 D, което е някакъв МДИ контролер, и към него можеш да бучнеш всичко. Проблемът е, че е на цената на кокаина - петстотин и нещо лева само контролера, отделно един куп кабели по стотина лева - общо взето идва на цената на нова мултимедия. Предложиха ми вариант на Сони - включва АУКС и УСБ в джабката, цената с монтажа е под 300 лв. Ако наистина има УСБ не е толкова лош вариант. Лошото е, че тепърва ще сервизирам колата - масла, ремъци и прочее, та тези пари не са ми особено излишни. Щеше да е перфектно, ако някъде могат да направят варианта от видеото на нормална цена, аз не бих се наел собственоръчно. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно...

За да не отварям нова тема, ще попитам тук. Въпросът ми е при слушане на музика от aux на шкода Dance, нормално ли е да се чува само отдясно? Тонколоните си работят и от двете страни при CD или радио?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не е нормално, провери дали жакът е хубаво влязъл в aux буксата - първото, което ми хрумва.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако е такъв кабелът: http://cdn.shopclues.com/images/detailed/662/3_1371726167137172616751c2e157a3250.jpg , значи е правилният. Едва ли проблемът е в него.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.