Jump to content

>skoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Много голяма черна точка за магазина на Симеоновско Шосe


markoni120

Recommended Posts

Да си кажа болката. От въпросния магазин на симеоновско шосе си купих термостат, ок работи но сега установих че живота му е около 3000 км. Звъннах в магазина и човешки им обясних, но човечност май в тази страна няма, работисе на кило. Обяснението му беше, че чехите го правели по чувствителен и при проблем в охладителната система се чупел.......... дрън дрън та пляс. Касова бележка естественно не дават, то и аз съм си виновен че не си поисках, но това си е практика при тях. ВЕЧЕ ГО ЗАБРАВЯМ ТОЗИ МАГАЗИН НО ЗА ПАЗАРУВАНЕ, НО ЩЕ ПУСНА НЯКОЛКО ПИСАМЦА КЪДЕТО ТРЯБВА.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 седмици по-късно...

Здравейте,

 

    Аз също искам да се присъедниня към голямата ЧЕРНА ТОЧКА ЗА ТОЗИ МАГАЗИН.

    Звъня вчера в магазина ( не съм от София ) и питам имат ли задно уплътнение за стъклото на 105/120L. След като човека ми отговори, че го имат реших да го купя от там ( след като от магазина в Пловдив на ул.Радецки бабката ме мота два дни звънни, дрънни, ама то в склада ама то няма го , ама имаме още една идеа ...  :eusa_naughty: ).

    Поръчах го, прати го той по еконта - като дойде какво да ви кажа.... Колата за която е това уплътнение е на 30+ години. Едва тая зима протече. Уплътнението което свалих е по хубаво от това, което ми пратиха от София. 

    Кално, ръждиво, мръсно, паижинясало, ЛИЧИ СИ ЧЕ Е СВАЛЯНО от кола и то по тъпият начин отвън, а не както си му е реда отвътре на вън. Обаждам се да попитам какво е това по дяволите - от другата страна ми се обяснява как това уплътнение дошло този януари от чехия - ново ( Вярно дошло е от чехия ама може да е ново за него, от там са го свалили бог знае от какво ). Обяснявам му в какво състояние е и че това неможе да е ново уплътнение - от другата страна ми се вика.

 

   Пратих му го на обратно - само дето ме набута с доставката. (на всичкото отгоре не праща с опция "Прегледай преди да вземеш").

   И като за капак цените са му с 1-2лв. по-по ниски от тези които искат за нови части.

 

Поздрави,

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да си кажа болката. От въпросния магазин на симеоновско шосе си купих термостат, ок работи но сега установих че живота му е около 3000 км. Звъннах в магазина и човешки им обясних, но човечност май в тази страна няма, работисе на кило. Обяснението му беше, че чехите го правели по чувствителен и при проблем в охладителната система се чупел.......... дрън дрън та пляс. Касова бележка естественно не дават, то и аз съм си виновен че не си поисках, но това си е практика при тях. ВЕЧЕ ГО ЗАБРАВЯМ ТОЗИ МАГАЗИН НО ЗА ПАЗАРУВАНЕ, НО ЩЕ ПУСНА НЯКОЛКО ПИСАМЦА КЪДЕТО ТРЯБВА.

Обаче това което са ти казали е абсолютно вярно, и писъмцата са безсмислени. Има и други термостати които не с тези пластмаси и не се чупят така.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.