Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

НИМ 17.11.2013 - Шкода среща :)


mRt

Recommended Posts

 Ето и снимките ...

П.С. Доста добре подредени Шкоди ,,,,

032022920.jpg?r=0

 

 

032022921.jpg?r=0

 

032022923.jpg?r=0

 

032022924.jpg?r=0

 

Като за снимка ... 3 Фабийки

032022925.jpg?r=0

 

А тук ... явно се коментираха въпроси само за бензинови Фабии (за джанти и боя , за кори на багажника и др)

032022927.jpg?r=0

 

Даже имаше и Шкода фенове които успяха да се приберат и от Вонеща вода и да посетят сбирката , ама за тях е нормално те са си бързи :champion: (други се вкючиха мобилно :call_you: )

032022928.jpg?r=0

 

Други пък , тренират от рано за Майсторското на Междене ...

032022929.jpg?r=0

 

И ... два емблематични автомобила за Шкода Клуб България , заедно един до друг :D/

032022931.jpg?r=0

032022930.jpg?r=0

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Марто, чак емблематична да е моята кола...не е :)
Но виж, може да се похвали с това, че е първата от "новите" Шкоди в клуба!

Помня на първия събор на Копривщица (не помня годината, но ще да е било 2003-4 майче) бях единствения с VAG кола, но пък от тогава познавам много готини хора, та и до ден днешен съм благодарен, че си мечтаех точно за L&K, купих си я и благодарение на тази кола, сега съм по-богат на приятели! Марката скоро може и да сменя, но форума и приятелите - няма как!

Наздраве!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Марто, чак емблематична да е моята кола...не е :)

Но виж, може да се похвали с това, че е първата от "новите" Шкоди в клуба!

Помня на първия събор на Копривщица (не помня годината, но ще да е било 2003-4 майче) бях единствения с VAG кола, но пък от тогава познавам много готини хора, та и до ден днешен съм благодарен, че си мечтаех точно за L&K, купих си я и благодарение на тази кола, сега съм по-богат на приятели! Марката скоро може и да сменя, но форума и приятелите - няма как!

Наздраве!

Точно тези неща ме накараха да напиша коментара си , за мен това си е емблематична кола :cheers:

А за другото - тук две мнения няма ! Наистина в Шкода Клуб България може да се намерят страхотни хора и приятели :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Всъщност...2005 година е било. 14-15 май :)
За съжаление нямам снимки от събитието и участниците, а само 1 с моята кола на пътя и няколко с тогавашната мацка.
Нооооооо, 2004 бяхме тръгнали за мястото, където се провеждат сега съборите - Етъра, с идеята да направим първия събор/среща или там, каквото сме го мислели. Обаче малко фал стана тогава, понеже се изсипахме всички, които се бяхме разбрали от София, но от Варна не успяха да дойдат заради (по спомен) катастрофа/повреда на една от колите им. То всъщност не сме го мислели като събор, понеже си беше среща София-Варна в средата на България, но така се случи, че не се запознахме с момчетата от Варна.

Та, Марто, ето ти 2 по-емблематични снимки от...време оно!

 

Честно казано, малко ми беше неловко сред тези Шкоди и даже не исках да се паркирам за снимката, но момчетата ме "центрираха" без да се съобразяват с доводите ми!

 

032035501.jpg?r=0

 

 

И малко усмивки от старите ленти...

032035502.jpg?r=0

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.