Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Продавам Шкода Форман на части.


Skoda 130LR/h

Recommended Posts

Здравейте. Купих един форман , за да му ползвам мотора седалките стартера радиатора и т.н.т. Така че , ако някой иска някои части от него да заповяда. Кутията е в добро състояние, също така и полуоси, окачване.  Предните врати имат леко ръжда в долния край. Джантите са прави, с почти чисто нови зимни гуми AMERICA 155.80.13. Също така стъкла и др. неща. Цени по договаряне. Тъй като времето ми е ограничено , ще кача снимки другата седмица.

Телефон за връзка; 0878 725 175 Иван.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Trябва ми моторчето за чистачки и 2 дръжки за сваляне на прозореца. Ако можеш да ги запазиш до 15ти, са за мен .

 

Ако някой има 136 купе табло http://www.familywest.co.uk/rapid/dash2.jpg и не му работи оборотомера, да знае че са 1:1

Редактирано от maxrpm
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Ауспусите, предното стъкло,карбуратора. Продадени. Продавам скоростната кутия за Формана за 70 лв. Джанти по 15 лв. за бр.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Izolini locked this тема
Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.