Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

И аз със Супърб


Recommended Posts

Шкодичката я карам вече 1 седмица и понеже не съм карал мощна кола съм просто очарован. Много добри спирачки и определено добър двигател с прекрасно ускорение. Буквално за 500 метра вдигна 150. Съединителя ми отделя по-горе, но ми казаха че по принцип семейството на Фолксваген са така. При бързо ускоряване може би понеже още не съм и свикнал и се получава едно подаване на газ между предавките. Сложих и масло 5W 30-препоръчаха ми да е тънко за да се пази турбината. Почти няма разлика между газ и бензин при ускорение. Все още не съм засякъл разхода, но и това ще направя.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Браво, честито!!! Да ти кажа все по-очарован ще оставаш. \:D/

А за газта между предавките - и моята прави така и доколкото разбрах не е за притеснение, понеже са спортни автомобили и сами си подават междинна газ... smile092

 

п.п.: И пусни малко снимки де, ко са крийш... smile001

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

http://file.bg/c235603ufKow

Качих ги по този начин, че нещо във форума ми дава невалидни файлове.

Между другото майсторчето ми каза, че по принцип требва да съм подготвен да сменя някоя и друга бобина и задължително да карам със възможно най-добрите свещи. Било им слабо място на Ауди, Фолксваген и Шкода, затова днес отивам да сложа оригинални по каталог-гледам че са към 90-100лв, ама няма начин.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да ти е честита s_flag Много да те радва и безаварийно каране , цвета е супер :smt017

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито и от мен, много радва :) ! Както казаха колегите - и цвета е много хубав :) !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Жестока smile035 Много безаварийни километри ти желая колега, двигателя според мен ще продължи да те изненадва приятно, а в комбинация с комфорта, който при теб трябва да е на ниво, няма как да не си доволен от избора :smt017

 

Поздрави s_flag

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сложили са ти волан от Фабия 1.

Иначе е екстра колицата, салона изглежда като нов s_flag

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.