Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Нов щастлив собственик


Recommended Posts

Здравейте на всички ФЕНОВЕ на тази уникална машина, марка, модел!!

Преди броени часове станах И собственик на такова возило и съм толкова щаслив, че немога да го осъзная, нов внос, изключително запазена и на малко километри и приятна цена.

-Макар и толкова години след пускането на тази тема и каквото и да кажа все ще е малко, и мога да добавя, че влючването на човек в тази кола става след 100-ния изминат километър s_flag s_flag s_flag

-Преди карах отвреме навреме пасат 3-ка на баща ми, но тази машина няма нищо общо с нея, седалката направо те изяжда, такава ергономия и понеже съм 1.90м и дължината на краката ми с педалите, волана, всяка част от тялото си намира мястото с точната дължина.

-Забелязах, че хората които карат Октавия са винаги засмени и като видят друг човек с Октавия и се позаглеждат уважително като кучетата.

-Каква е тази магия в този автомобил, че ме накара да забравя проблемите си в личния си живот. С какво удоволствие ще отида утре на стенд да коригираме предницата и да купя маншони за амортисьорите.

- Карах днес и се чувствах в прегръдката на стара приятелка и си поплаках от щастие.

 

-Много ми се иска като за начало да ми дадете един съвет за маншоните на амортисьорите- кои са най-хубавите, марка модел и от кои магазини да гледам за части.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито колега

Виждам че вече си и горд собственик на Шкода s_flag

Аз всеки път щом се качвам в колата се качвам с гордост а доиде ли ред да сляза от нея едва помръдвам неми се слиза само да сипвам бензин и да карам е не че неми е втръснало да съм по пътищата ...

За тампоните аз см фен на тази марка ЗАКС понеже съм си много доволен от нея те имат всички части за окачване и съединители и тнт...

То зависи и колко парички можеш да за делиш човек се съобразява най вече с това .

Пожелавам ти много хубави спомени да имаш с този автомобил и много безавъриино каране . :smt030

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честита придобивка,колега!

Пожелавам ти минимум разходи/максимум километри :)

Колкото до препоръките,ползвай форумната търсачка,невероятно полезна е.За толкова години няма проблем,който да не е коментиран(поне за О1).Търси и ще намериш....даже повече отколкото търсиш s_flag

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря на Pepino, че е направил коментара ми като тема, мислех в радостта си да го направя, но се отказах, защото ми се стори нагло smile027

 

-Чета форумът от доста време, месеци преди да се регистрирам.

Няколко думи за Шкодито, 1.6 бензин 75кс., австрийка и нехарактерно за такава е липсата на ръжда по прагове, подкалници с изключение на някой козметични подувания в страни на веждите и се е опитала да тръгне от ръбът най-долу на вътрешната маска метална зад бронята. Абе за две седмица по 2часа на ден ще се тушират с Вюрт, почистят и боядисат с антикорозионно и заспиват.

 

Но, какво винаги "но", заварих мазно гьолче под бронята, което се оказа антифриз и като видях изгниване на радиатора долу в дясно и сега чета на друг колега с подобен проблем и не намирам тема с решение, но и радиоатора на снимката беше друг.

-Не ми се иска да ползвам запушващ препарат, защото са нож с две остриета.

Ндявам се да е изгнила някоя част от страните на радиатора, че да го закърпим на първо време.

-Иначе подлежи Ли радиатор на ремонт по някакъв начин или да търся нов.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря на Pepino, че е направил коментара ми като тема, мислех в радостта си да го направя, но се отказах, защото ми се стори нагло smile027 .

Ами просто го е преместил човека коментара,където му е мястото.Колкото до радиатора...аз съм кърпил един,но колата не беше от VAG групата и изтрая 3 месеца,после се наложи да купувам друг.Съвета ми е за нов,понеже VAG или не,от значение са пораженията,а тях е трудно да ги прецениш на око,даже и майстор да си.Съвета ми е да смениш радиатора,че иначе не знам дали ще караш спокойно.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.